Také tak milujete podzim jako my? Nalaď se na podzimní vlnu i díky tematicky udělané manikúře. Ke krásné ženě patří i upravené nehty, proto si najděte chvíli čas a udělejte si příjemnou chvilku sama se sebou.

Barvy, které se na podzim nosí na nehtech

Podzim je charakteristický svým krásně zbarveným listím. Člověk se nestačí divit, co příroda dokáže vykouzlit. V těchto barvách se budeme inspirovat. Na podzim si každý představí spíše zemitější odstíny, ale bát byste se neměly ani těch bláznivějších.

9272fd47890c664c104a6ddf920fe5b0

Mezitím co v létě frčely neonové barvy, teď přichází na scénu vínová/burgundy (to je každoroční hit), khaki, tmavě modrá a různé odstíny hnědé, které si v tomto roce našly na scéně své místo. Pokud máš odvahu na něco zářivějšího, sáhni po laku červeném, oranžovém, žlutém nebo hořčicovém – to nám připomene zbarvené listí popadané ze stromů. Vždy však platí, že by to měly být tmavší a teplejší odstíny.

Na podzim je v módě matná

Matný hit se drží na špici už několikátý rok za sebou. V létě si dopřejeme třpyt, teď sáhneme po matných lacích. Pokud nemůžete sehnat matnou verzi vaší vysněné barvy laku, pak si pořiďte pouze matný top coat, kterým nalakované nehty přetřete, a budou vypadat luxusně! Navíc vám vrchní vrstva laku nehty zpevní a vydrží tak déle bezchybné (pokud tedy nenosíte gelové nehty, to je tento krok samozřejmostí).

bbb1b45645303bd1cf51e9fcf17b3b88

Jak oživit fádní manikúru

Nechcete pouze jednobarevné matné nehty, které nic nepokazí, ale ani nenadchnou? Pak je tu několik možností jak tuto manikúru zpestřit.

Do kontrastu s matem můžete přidat jeden nehet (například ukazováček nebo prsteníček), který bude nalakován třpytkami. Třpytky však nemusíte dávat po celém nehtu, vytvořit můžete ombré efekt nebo dát pouze jeden kamínek na vámi zvolené místo na nehtu. Kosmetičky v salónech si libují, když můžou udělat každý nehet trošku jiný, inspirujte se fotkami na internetu.

89a5d50e416f7df75c05015673238882

Další možností jsou nálepky na nehty, které jednoduše nalepíte a pro větší výdrž můžete přelakovat bezbarvým lakem. Máte na výběr z velmi široké škály různých tvarů a znaků. Velmi působivě budou vypadat nehty ozvláštněné pomocí razítka na nehty. Vyberte si tvar, obtiskněte jej a bude to vypadat jako profesionální práce někoho ze salónu.

ec5fba5b7fe16df9395014d571810ab2

Na nehty také existují různé šablony nebo si pořiďte velmi úzký a precizní štěteček a zapojte veškerou svou fantazii při dekorování vašich nehtů. Ve fantazii se meze nekladou. Na Halloween by taková oranžová dýně nebo lebky na nehtech mohly vypadat skutečně skvěle!

Péče o vaše ruce

V tomto období bychom neměli zapomínat na samotné ošetření našich rukou. Vlivem přicházející zimy je naše pokožka vysušená a potřebuje hydratovat. Dopřejte čas od času lázeň svým rukou a vždy u sebe mějte pro jistotu krém na ruce, kdyby vaše ruce volaly o pomoc.

Zdroj fotografií: https://cz.pinterest.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here