Už máte také plné zuby nábytku, který mají všichni stejný a nudný? Není nad to si celý byt vyladit naprosto podle svých představ. Přejete si přírodní materiály? Jděte do toho! Na co dále byste neměli zapomenout?

1) Voňavá krása

Nábytek na míru je nadčasový, vyrobený z kvalitních materiálů, a především osobitý. Truhlářství Praha vám vykouzlí dokonalý domov, který bude vonět přírodními materiály. Nechte si vytvořit nábytek v souladu s FENG SHUI a budete si jisti, že se ve vašem domě udrží štěstí a pohodová atmosféra. Nezávazná nabídka a 3D návrh je samozřejmostí. Už víte, jaký materiál zvolit, nebo si necháte poradit od zkušených truhlářů?

2) Zelená má zelenou

Když se podíváte okolo sebe, vidíte zelenou oázu? Pokud ne, rychle to změňte. Plíce bytu a pastva pro oko může být přitom nenáročná – znáte zamiokulkas? Tato rostlina původem z Afriky nepotřebuje žádnou péči, a přitom má stále krásné a lesklé listy. Zamilujte si tuto nekonečnou krásu i vy.

3) Sucho jako na poušti?

Máte v bytě přetopeno, nebo během zimních měsíců pociťujete pocit suché a napjaté kůže? Nebojte se zvlhčit vzduch v místnosti. Vhodné jsou ultrazvukové zvlhčovače vzduchu, které nijak neovlivní teplotu v místnosti. Nebo si pořiďte malou domácí fontánku – pohled na jemný bublající pramínek vody je jako kus nebe v místnosti.

4) Závěrečná tečka

Letmým pohledem přeleťte zdi – co vám chybí? Chtělo by to něco osobitého? Nebojte se svůj byt vyzdobit přesně tak, jak jste si vždy přáli. Velké obrazy v rámu, vintage prvky, nebo supermoderní 3D tapety a obrazy – je to jen na vás!

Už se těšíte, až se ve vašem bytě pořádně vyřádíte? Splňte si svá tajná přání a vylaďte si svůj životní prostor k obrazu svému!

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here