Vstát každé ráno pravou nohou z postele, dát si ranní běh minimálně na 3 kilometry, hned potom do sebe nalít kávu – tipy na správné vstávání, které říká každý. My vám ale poradíme odzkoušené tipy, jak správně ráno odstartovat aniž byste musela být vrcholový sportovec nebo vášnivá kávařka. Jak na to?

1) Hlavně s úsměvem!

Vstát s úsměvem je důležitější než vstát z postele pravou nohou. Ačkoliv vás čeká v práci náročný den a vy byste nejradši zůstala v posteli, usmějte se. Pokud patříte mezi ranní protivy, se smíchem vám pomůžou Přátelé! Seriál, který rozesměje a obměkčí každý studený psí čumák. Smějte se, bavte se, mějte radost, ta vás potom bude doprovázet po celý den.

tumblr_m5uamqhyi91rtof75o1_500

2) Nespěchejte!

Pokud se nedonutí vstát o 15 minut dřív, připravte se na pracovní den předchozí večer. Vyhněte si dlouhému vystávání před skříní a bádání jaký outfit zvolíte a jednoduše si ho připravte večer. Ráno tak jen vstanete a ušetříte si 15 minut, díky kterým nemusíte na nic spěchat. Probuďte se pomalu v klidu a bez stresu.

3) Ranní relax

Ranní sprcha vám nezabere mnoho času, za to vás příjemně probere z polospánku. Svěžest vás bude doprovázet po celý den. Tip: Sáhněte po kokosovém oleji, který má výraznou vůni, kterou ucítíte i několik hodin po probuzujícím ranním relaxu.

4) Hudba

Pusťte si vašeho oblíbeného interpreta nebo oblíbený song, o kterém víte, že vám zlepší náladu. Vstávání bude mnohem snazší a příjemnější. Tip: Skončil vám díl Přátel, který vás zaručeně rozesmál? Pusťte si titulní písničku k tomuto seriálu, který donutí vás i vaše tělo k tancování.

8baed5fc29f90759f3237f04710420f2

5) Cukr, káva, limonáda, čaj, rum … bum

Pokud patříte mezi milovníky snídaní, gratuluji vám, protože snídaně je základ celého dne. Pokud, stejně jako já, patříte mezi skupinku lidí, kteří do sebe po ránu nedostanou ani jedno sousto, donuťte se aspoň vypít čaj, nebo kávu. Žaludek je po ránu potřeba nastartovat stejně jako vaše tělo.

Fotografie: pinterest.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here