elegantní fototapety do obývacího pokoje

Obývací pokoj je srdcem celého interiéru a každý majitel bytu či domu se jím rád chlubí. Vypadat může vskutku elegantně. Obzvláště tehdy, když jej zpestří vkusné fototapety. Že byste si rádi nějakou pořídili a nemáte dostatek fantazie? To vůbec nevadí, čtěte dál, v následujících řádcích vám dáme celkem 5 tipů na takové variace, které určitě stojí za pořízení.

Korálový útes

Naším prvním tipem na stylové tapety na stěnu do moderního interiéru jsou podmořské scenérie. Korálový útes pod hladinou dokáže nabídnout skvostné pohledy na podmořskou faunu i flóru. Krásné pestrobarevné rybky proplouvající mezi sasankami a jinými rostlinami vám budou dělat v obývacím pokoji skvělou společnost.

Síla lesa

Pohled na les v jakékoli podobě je příjemný a pohodový. Vybrat si lze spoustu zajímavých scenérií. Hodně oblíbené jsou především smíšené lesy na podzim. Listy ve spoustě barev vytvářejí dokonalou iluzi podzimu. Vy se na takovouto stěnu nebudete moci vynadívat. Když se ke stromům přidá ještě voda v podobě splavů, jezer a jiných vodních toků, vznikne skvělá kombinace.

Moře v několika provedeních

Máte rádi šumějící vlny oceánu? Pak se nebojte vsadit všechno právě na mořské břehy. Moc hezké je jak zobrazení západu slunce, tak i jen modré barvy mořských vod. Horké léto u moře vám připomenou také palmy a jiné charakteristické rostliny.

Ruch velkoměsta

Cítíte se doma osamocená? Vězte, že existují moderní nálepky na stěnu do interiéru zobrazující velkoměsto. San Francisco, Paříž nebo jiné pulzující metropole jsou úchvatné. Již při prvním pohledu se budete cítit jako uprostřed velkoměsta.

Kostky a abstrakce

Jsou lidé, kteří mají rádi spíše zasněné pohledy. Proč ne? Perfektní jsou kupříkladu variace různých kostek zobrazených na fototapetách. Vybrat si lze ale i mnohé jiné tvarové variace ve spoustě barev.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here