Sháníte nějaké tipy na knížky, které se hodí na večerní čtení? Pak jste tady správně. Na večer se rozhodně hodí nějaká oddychová literatura. Nikomu se nechce příliš přemýšlet a dumat nad příběhem, filozofické úvahy tedy odložíme stranou. Sáhneme raději po klasickém kýči, který má předvídatelný příběh, je ze života a člověk při této četbě na chvíli zapomene na vlastní problémy a začte se do děje.

asian-1839798_960_720

Co jiného číst na večer než nějakou tu erotickou knihu do ruky? Děti šly spát, manžel leží vedle vás, nebo bydlíte ještě s rodiči a myslíte na svého milovaného. Připravili jsme si pro vás seznam erotické literatury, která by vás mohla zaujmout! Třeba vás zároveň inspiruje se ve vašem sexuálním životě trošku odvázat.

50 odstínů šedi

Již vyšly také díly 50 odstínů temnoty a 50 odstínů svobody. Tohle je kniha, která obletěla celý svět a byla dokonce již zfilmována. Snad není nikdo, kdo by ji neznal, přesto ji sem pro jistotu zařadíme. Jedná se o příběh bohatého Christiana Greye a nevinné studentky Anastázie. Grey má trošku jiné sexuální choutky, než jiní chlapi, zatím co Anastázie je ještě panna. Uzavřou spolu dohodu o jejich sexuálním životě… otázkou zůstává, zda se Anastázie dokáže plně přizpůsobit a neočekávat od pouhého sexu něco víc.

Smlouva s Adamem

Již vyšly také díly Smlouva s Evou a Smlouva s osudem. Tuto knihu napsala česká autorka Jitka Volfová, která prozatím zůstává skryta pod pseudonymem. Jak název napovídá, hlavní hrdinkou je učitelka Eva, která bydlí se svou matkou a zkušeností v sexu příliš nemá. Naopak Adam je úspěšný mladý muž, který má peněz na rozdávání, sexuální apetit mu rozhodně nechybí. Jeho bývalá manželka se jmenuje Renata, s kterou má syna Dominika. Tentokrát se bude jednat o vztah, který je kombinací lásky i vášně. Ovšem počáteční pohádkové chvilky plné sexu, experimentování a cestování, vystřídá hurikán žárlivosti, který jejich vztah povede do zdárného konce…

books-1841116_960_720-1

Hračka

Autorkou této knihy je Sylva Lauerova. Příběh se odehrává na Seychelských ostrovech. Tohle letovisko je vyhledávané těmi největším celebritami napříč celým světem. Hlavní hrdinkou je psychoterapeutka Markéta. Ta se zde při svém působení setkává s mužem, který je zároveň její osudovou láskou.

Kdopak je ta zrzka?

Již vyšly také díly Zrzka všem učaruje a Zrzka se odhaluje. Autorkou je spisovatelka Alice Clayton. Hlavní hrdinkou knihy je třiatřicetiletá Grace Sharidanová, která má sen stát se herečkou. Naštěstí pro ni má nejlepší kamarádku, která má ve městě své kontakty. Na jednom z jejích večírků se Grace seznámí s o devět let mladším Jackem Hamiltonem. Tento mladík je nejen úspěšný a bohatý, ale také samozřejmě neodolatelný! Nadále se příběh vyvíjí směrem k lásce a nechybí ani vášnivé scény plné sexu.

adult-1852907_960_720

Crossfire série

Jedná se o knihy ze série Obnažená, Nezkrotná a Spoutaná od autorky Silvie Day. Hlavním hrdinou je muž Gideon Cross, který je úspěšný, bohatý a také po něm šílí všechny ženy. Na druhé straně je tu Eva Tramellová. Neustále na sebe narážení, evidentně se přitahují, ale jak jejich vztah bude pokračovat, to je ve hvězdách.

Zdroj fotografií: https://pixabay.com/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here