Říká se, že ženy jsou nevyzpytatelné, zatímco muži jsou jako otevřená kniha. To však neplatí za všech okolností. I muži totiž mají svá tajemství, která si chtějí nechat pro sebe. A které další věty od nich nejspíš nikdy neuslyšíte?

1.     Proč vás jeho matka nemá ráda

Nemůžete se zbavit dojmu, že matka vašeho přítele vám nemůže přijít na jméno? Nárokům tchýní je někdy těžké vyhovět, i když se budete snažit sebevíc. Proto se v tomto tématu zbytečně nevrtejte a snažte se nevyvolávat zbytečné konflikty. Pamatujte na to, že maminka je nedotknutelná, takže pokud na ni stále budete „nasazovat“, bude se to neblaze podepisovat na vztahu mezi vámi a vaším partnerem.

2.     Co si coffee-1150899_1920o vás myslí jeho kamarádi

Máte pocit, že jeho kamarádi se vám vyhýbají? Když se však partnera zeptáte, nikdy vám to nepotvrdí? S tím ani nepočítejte! Nemá cenu se zbytečně vyptávat, protože pokud vás jeho kamarádi nemají v lásce, nejspíš s tím nic neuděláte. Raději proto nedělejte „dusno“ a nechejte to plavat. Vašemu příteli by mohlo být kličkování mezi vámi a kamarády nepříjemné.

3.     Že potřebujete další kabelku

Stojíte s tápavým výrazem před šatní skříní a marně přemýšlíte, co si obléknout? A váš muž zničehonic pronese něco v tom smyslu, že máte málo bot, halenek nebo kabelek? To se vám nejspíš jenom zdálo!

4.     Že by se s vámi velmi rád oženilhands-376815_1920

Muži se do svatby nehrnou, to je zkrátka jasné. Ne že by se jí všichni zuby nehty bránili, ale v drtivé většině případů po ní nijak zvlášť netouží a spíše se snaží vyhovět své partnerce. Možná vám přítel řekne, že by se chtěl konečně, po všech těch letech oženit, ale zřejmě to bude spíše pod tíhou okolností, ať už vašeho naléhání, svateb vašich vrstevníků apod.

5.     Co se dělo na rozlučce se svobodou

Je rozlučka se svobodou obestřena tajemství a všichni zúčastnění mlží o tom, co se tam stalo? Nemusí to být jen kvůli tomu, že se tam stalo něco, o čem byste jako nevěsta neměla vědět… I muži mají rádi spiklenecký pocit, tam jim nechte to jejich tajemství.

6.     Kolik měl sexuálních partnerek

Je pro vás počet bývalých partnerek vašeho přítele stále velkou neznámou? Pak z něj toto číslo zbytečně nedolujte, nejspíš se stejně nedozvíte pravdu. Zaměřte se na přítomnost a na to, že jste mezi jeho bývalými zvítězila právě vy!

7.     Že by chtěl jít do kina na romantický film

Muži a romantika, to nejde moc dohromady. Málokterý muž dobrovolně vyhledává romantické filmy. A i kdyby to čas od času udělal, nikdy to nahlas nepřizná. Proto nejspíš nebude sdílet vaše nadšení z nové romantické komedie, ale pokud s ním na oplátku půjdete na nějaký akční film, nechá se spíše přemluvit…

Co nikdy od svého vyvoleného neuslyšíte vy? A je něco, co byste raději nevěděla?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here