Existují témata, která by rozhodně neměla překročit prach ložnice a už vůbec bychom je neměly zmiňovat v průběhu sexuálního aktu. V tomto článku se dozvíte, u čeho byste měly držet jazyk za zuby a raději tohle téma z hlavy vypustit.

1. V posteli jste jen vy dva, nikdo jiný

Měly byste zapomenout na zmiňování jiných lidí v průběhu sexu. Nevykládejte mu, že byste rády zkusily trojku s jeho kamarádem, mohl by nabýt dojmu, že na toho kamaráda při sexu myslíte a že se s ním samotným nudíte… nyní máte myslet pouze na svého sexuálního partnera. Nezmiňujte ani své kamarádky, které by se naopak jemu mohly dostat do hlavy.

2. Zapomeňte na svého EX

Přítomnost je teď a tady, EX je vaše minulost. Užívejte si s novým přítelem nové hrátky a nemyslete, jaké to tenkrát bylo s Adamem, Davidem nebo třeba Tomášem…

adult-1822498_960_720

3. Nesrovnávejte ho s ostatními

„No ale Lukáš to dělal takhle a takhle. A já byla zvyklá, že mi to dělal takhle. Co zkusit tuhle polohu, tu jsme s mým bývalým dělali pořád.“ Následná žárlivost by rozhodně pokazila vaše krásné souznění těl. Dejte mu naopak pocit, že je ten jediný!

4. Nekritizujte ho

Místo kritizování raději polechtejte jeho ego. Dejte mu pocit, že on je ten nejlepší, nejobdařenější a že jedině s ním se vám to líbí nejvíce. Při sexu muži potřebují velkou dávku sebevědomí, aby se do toho mohli pořádně opřít. Neshazujte ho. Pokud vás něco trápí, nechte upřímná slova na jindy.

white-1822497_960_720

5. Neptejte se na hloupé otázky ohledně sexu

Určitě vynechte věty typu: „A už jsi ve mně? Za jak dlouho tak budeš? A kolik už si měl žen přede mnou?“  To je totiž opravdu při sexu nemístné. Žádný chlap tohle určitě nechce slyšet.

6. Neřešte nechutnosti

Trávicí potíže musí stranou. Není to ani sexy ani zajímavé.

adult-1822499_960_720

7. Netahejte do postele své problémy

Trápí vás šéf v práci nebo učitelka ve škole? Kamarádka vás zklamala nebo se vám zlomil nehet? Tyto problémy na chvíli pusťte z hlavy a užívejte si sexu. Odreagujete se, a pak vám to třeba i zlepší náladu. Rozhodně však nezmiňujte tyto problémy během radovánek!

8. Nevyděste ho

Rozhodně nemluvte o věcech, které by vašeho partnera mohly vyděsit. Tím myslíme například: „Co když z tohoto sexu vznikne naše dítě? Co když selže antikoncepce? Co když ty nebo já máme nějakou pohlavní nemoc?“ Raději se kousněte do jazyka a tohle vypusťte z hlavy.

Zdroj fotografií: https://pixabay.com/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here