V koupelně je důležité se cítit příjemně. Je vhodné nezapomínat na šetrnost vůči přírodě v podobě úsporné technologie. Nadále dominuje dřevěný dekor. Avšak na popularitě získává i imitace ocelových desek.

Nábytek do koupelny aneb kde vše pořídit?

Koupelna je místem relaxu, kde trávíme určitý čas, a to každý den. Od zařízení koupelny se poté odvíjí i možnost dalšího využití prostoru. Záleží na tom, jak velká koupelna je a zda její součástí je i toaleta či pračka se sušičkou apod. Do moderní koupelny náleží podle možností i živá příroda.

Několik zásadních a praktických rad

Toaleta a koupelna – ano, či ne? Každopádně se v případě toalety i bidetu jedná o prvky, na které je třeba vyčlenit dostatečný prostor. Umístění WC v koupelně je ideální závěsné, eventuálně i rohové. Veškeré vybavení můžete zakoupit osobně či online. Vše je reálné pořídit za přijatelnou cenu a v dobré kvalitě. Vyzkoušejte rozsáhlý výběr sortimentu od Möbelixu.

Sprchový kout, vana, nebo obojí? Relax při koupeli ve vaně je velmi příjemnou záležitostí. Avšak vše se odvíjí od konkrétního prostoru. Do malé koupelny je rozhodně lepší variantou sprchový kout. Nabídku doplňků a potřebného sortimentu můžete opět zakoupit a vyzkoušet u Möbelixu. K dispozici jsou sprchové závěsy v různém barevném provedení či mnoho variant s různorodými motivy. Závěsy je možné prát v pračce. Stejně tak lze zakoupit krásné sprchové regály v moderním kovovém provedení, díky tomu se hodí prakticky do každé koupelny. K dostání jsou i sprchové soustavy. Vhodné je vybavit sprchový kout madlem. Pokud zvolíte hydromasážní trysky, dokonale tím umocníte komfort sprchového koutu.

Umyvadlo aneb jádro koupelny – nepostradatelný prvek koupelny. Preferujte kvalitu. Dobře vypadající keramické umyvadlo najdete v nabídce od Möbelixu. Vzhledem k tomu, že ho lze zakoupit v bílém provedení, je ideální volbou do každé koupelny, kde se bude pěkně vyjímat a designově ladit s ostatním zařízením.

K umyvadlu náleží nezbytné doplňky, jako je například zásobník na mýdlo či dávkovač apod. Všechny doplňky do koupelny od Möbelixu zakoupíte na jednom místě za velmi přijatelnou cenu a v širokém spektru nabídky. Využít můžete také prostor pod umyvadlem. Umyvadlo je též možné umístit či zabudovat do skříňky, čímž zároveň ušetříte i užitečné místo na různé předměty, ručníky apod. Stejně tak si můžete vybrat z nabídky závěsných skříněk, neboť jsou i praktické při úklidu. Dobře se pod prostorem vytírá a udržuje čistota.

Nábytek do koupelny od Möbelixu vás doslova zahrne rozsáhlou nabídkou a zaujme moderním, praktickým a funkčním stylem. A příznivé na tom všem je, že je to za dostupnou cenu. A který nábytek je ideální do koupelny, kde bude i ladit po designové stránce?

Svůj účel v koupelně zajisté splní zrcadlová skříňka v bílém provedení nebo závěsná skřínka z dřevěného materiálu. Do koupelny se hodí také vysoké či spodní skříňky. Dodají prostoru na elegantním vzhledu. Díky vhodně zvolenému nábytku se tak koupelna stává nadčasovým prostorem. Nábytek mající melaninovou úpravu je zárukou snadné údržby a zároveň disponuje odolností vůči mechanickému poškození. Koupelna se také neobejde bez různých regálů, které můžete zvolit v provedení ze dřeva. Prostřednictvím nábytku si tak lze utvořit koupelnu v jistém stylu, jako je například venkovský, moderní, provence, skandinávský apod.

Sprchová hlavice a baterie! Vodovodní vanová i dřezová baterie či sprchová hlavice jsou nejvíce používané výrobky v koupelně. Vzhledem k tomu, že jsou denně používány, je zapotřebí vybírat nejen dle designu, ale především podle efektivnosti a dobré udržitelnosti v rámci hygienické čistoty. Adekvátní je vybavení koupelny bateriemi jedné sady a vše vybírat se zřetelem na celkový design koupelny. Kvalita je prvořadá i ohledně provedení povrchu těchto produktů. Dřezové i vanové baterie jsou k dostání v různém barevném provedení a společně se sprchovou hlavicí plní také různé funkce. Pozitivní je také odolnost vůči vodnímu kameni.

Zrcadlo! K dostání jsou moderní zrcadla všech velikostí a tvarů, stejně tak nástěnná zrcadla či stojací. Bez zrcadla by koupelna nebyla kompletně vybavená a efektivní. Především ráno před odchodem z domu potřebujeme náležitě zkontrolovat svůj zevnějšek. Před zrcadlem se i líčíme, češeme apod. Zrcadlo má v koupelně podstatný význam. Vhodnou alternativou jsou i skříňky se zabudovaným zrcadlem.

Příslušenství a doplňky do koupelny adekvátně od Möbelixu, aneb nákup na jednom místě prostřednictvím bohaté nabídky! Dekorace a doplňky musí vykazovat praktickou i estetickou stránku. Ideální jsou speciální koše na kosmetické potřeby, dávkovače mýdla, držáky, pouzdra neboli obaly na mýdla, kosmetické taštičky, podložky do vany a veškeré účelné doplňky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here