Zapomeňte na dřevěný plot, který je třeba neustále natírat, i na živý plot, jejž musíte zase stříhat. Pořiďte si plot z kvalitního českého betonu, který je výjimečně pevný, odolný a bude vám sloužit několik let, aniž byste se o něj museli starat.

Beton se v moderní architektuře využívá čím dál častěji, a to i v interiéru. Máte-li pocit, že se z něj dají vytvořit pouze robustní doplňky, jste na omylu. Betonové ploty vypadají esteticky, moderně a hodí se skoro ke každému domu.

Betonový plot má dlouhou životnost bez údržby

Životnost betonového plotu bývá udávána na 30-40 let. Během této doby se o něj navíc nemusíte vůbec starat. Žádné natírání, stříhání, nic. Je zcela bezúdržbový, a proto se používá nejen jako oplocení domů, ale i firem a průmyslových areálů. Beton odolává vodě, mrazu i mechanickému zatížení. Jediné, s čím musíte počítat, je tzv. výkvět. Vlivem přírodního složení betonu se někdy vlivem venkovních vlivů trochu mění odstín betonu. Nejde ovšem o nic zásadního a na funkčnost to absolutně nemá vliv.

Vybudujete si perfektní ochranu

Betonové oplocení je skvělou protihlukovou bariérou, proto si jej často instalují lidé bydlící v blízkosti frekventovaných silnic. Kromě toho je i skvělou bariérou proti zvědavým pohledům sousedů. Jestli toužíte po oplocení, které vám poskytne opravdové soukromí, ploty z betonu pro vás budou tou pravou volbou.

Podívejte se, jak vypadají okrasné betonové ploty

I přes všechny ty výhody se stále domníváte, že betonové ploty jsou jen nevzhledné šedivé desky? Nejlepší bude, když se podíváte na konkrétní realizace. Nahlédněte do galerie realizovaných projektů od firmy Kulkabex, s.r.o. Uvidíte nápadité ploty z betonu, které jsou všechno, jen ne nudné a nevzhledné. Firma navíc používá beton vyrobený v České republice a s realizací plotů má bohaté zkušenosti. Možná by plot od nich slušel i vašemu domu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here