Stejně jako má každý rád jiné jídlo, i v sexu se vkus dost různí. Co lze ještě považovat za normální, je dost subjektivní. My si však představíme pár podivných zvyků, které budou zajisté připadat zvláštně i vám. Jednadvacáté století snese hodně, tabu už dnes není téměř nic, ovšem co je moc, to je příliš.

Dildo či vibrátor jsou běžnými pomocníky v mnoha domácnostech. Pouta a roubík možná ještě také. Partnerský vibrátor či venušiny kuličky si pořídí ti, kteří touží po odvážném sexuálním uspokojení. Zařízení pro elektrošoky či svorky na bradavky už možná tak běžné nejsou. Oproti níže popsaným zvykům je to ale stále ještě čajíček.

Následující praktiky pro vás nemají být erotická inspirace, spíše exkurze v tomto podivuhodném světě.

Upírské zvyky

Názory na sex při menstruaci se různí. Některým připadá nechutný, další mají během svých dnů takovou touhu po fyzickém sblížení, že jim musí pomáhat vibrátor. Existují ale lidé, kteří se v tomto vyloženě vyžívají. Milují menstruační krev a neštítí se ani orálního sexu.

Ženy v podpatkách

Spousta mužů má slabost pro ženy v podpatkách, milují ženské nohy. Někdy to ale překračuje hranici. Věřili byste, že někoho vzrušuje, když po něm šlapete ostrým podpatkem?

Partnerka kusem nábytku

Fornifilie je odborné označení pro speciální druh bondáže. Jde o to, že muž sváže partnerku tak, aby připomínala kus nábytku, a pak si na ni pokládá nohy, talíř či knihu. A tohle ho vzrušuje.

Záliba v prdění

Některé sexuální úchylky jsou jenom divné. U dalších se ale i zasmějete a tahle je rozhodně ten druhý případ. Flatulofilie je stav, kdy partner či partnerka vyžadují po svém protějšku prdění. Je pro ně sexy a vzrušující.

Na výše popsaných úchylkách samozřejmě není vyloženě nic špatného. Jen je potřeba najít si protějšek, který se s takovými netradičními zvyky vyrovná. Někdo možná ocení, že pak v posteli aspoň není nuda. Ta ale být nemusí, pokud aspoň občas navštívíte sexshop nebo se podíváte na erotické videonávodySexshop RuzovySlon.cz má na YouTube přes 1000 videí a v nich radí, jak si trochu zpestřit milostný život. Žádné zvrácenosti to nejsou, nebojte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here