Kdo by nechtěl bydlet v novém? Přestože ceny nemovitostí letí stále vzhůru, hlad po novostavbách nepolevuje. Za dobrou adresu a kvalitní projekt jsou lidi ochotní si připlatit. Jak ale poznat reality, které za to stojí?

Nadstandardní bydlení v rezidenci by mělo splňovat několik předpokladů. Prvním z nich je možnost vybrat si byt, co do orientace na světové strany, podlaží, velikost a základní vybavení. Druhým aspektem, který potenciální majitel řeší je přítomnost terasy, zahrádky nebo minimálně lodžie volně přístupné z pokoje, funkční recepce a parkovací místo v suterénu, ideálně dostupné výtahem. Dalšími kritérii je snadná logistická dostupnost k centru i k dálničnímu přivaděči, nevyjímaje blízkost veškeré občanské vybavenosti a zeleně pro volnočasové aktivity.

Komfort a pohodlí

Prototypem splněných přání jsou nové byty Praha 3 na Vackově. Podél ulice Malešická zde vzniká 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor v pěti asymetricky řešených objektech. Ty jsou architektonicky navrženy tak, aby poskytovaly maximum soukromí, prostornosti, světla i zeleně. Každý byt má buď svou předzahrádku, balkon nebo terasu.

Bydlení na Vackově nabízí byty o velikosti 1-5+kk, což zahrnuje celé spektrum potenciálních nájemníků, od singles, po rodiny s dětmi. Plány bytů lze zhlédnout on-line v katalogu na webu developera, což je bonus pro všechny, kdo si chtějí detailně prostudovat zvolené rozložení vzhledem k sousedství, umístění výtahu, schodiště nebo sociálního zařízení.

Adresa patriotů

Život na Vackově se stává prestižním místem z hlediska dosahu veškeré občanské vybavenosti a zároveň sousedství legendárních míst a pamětihodností, které jsou známé v celopražském měřítku. Park Parukářka, Žižkovské Pece, Žižkovský vysílač nebo charismatické kino Aero vytváří jedinečný genius loci, který dělá z Prahy 3 jednu z nejlukrativnějších adres ve městě. Ještě nikdy nebylo snadnější stát se nefalšovanými Žižkováky.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here