Chystáte se během letních měsíců na kompletní rekonstrukci bytu či rodinného domu? Chcete proměnit dětský pokoj, kuchyň i ložnici k nepoznání? Položit podlahu, vymalovat stěny a vyměnit lustry zdaleka nestačí. Zbavte se nevkusného nábytku a investujte do moderních kousků, které dodají prostoru nadčasový nádech. V následujících řádcích vám dáme hned několik skvělých tipů.

Dětský pokoj

V dětském pokoji se fantazii meze nekladou, protože místnost by měla být pestrá, barevná a veselá. Ideální je, aby si samo dítě zvolilo, v jakém duchu se ponese. Chlapeček si zvolí postel ve tvaru automobilu, holčička zase v růžovém odstínu.

Design však není jediný rozhodující faktor, dětský nábytek musí být i bezpečný a vyrobený z kvalitního materiálu. Sehnat se dají přímo kolekce pro holky a kluky, které zahrnují postele, komody i další nábytek. Výhodou takové kolekce je, že veškeré vybavení v místnosti spolu dokonale ladí a působí uceleně.

Kuchyň

I když si to možná ani neuvědomujete, kuchyň představuje pomyslné srdce bytu, respektive domu. Součástí kuchyně je prostorná linka, na které se připravují výtečné pokrmy, nedělní obědy i každodenní večeře. Zvolte si uspořádání i nábytek do kuchyně tak, aby vám vyhovoval po všech stránkách, tedy vzhledem, rozmístěním, tvarem, výškou a podobně. Vyskládat si můžete jednotlivé díly na míru, případně se dají zakoupit už přímo hotové komplety.

Ložnice

Po náročném dnu směřují vaše kroky do ložnice. Pokud toužíte po klidném spánku, nechejte si záležet na lůžku. Postel, která nevrže při sebemenším pohybu, matrace tvořící dokonalý podklad a podporu pro vaši páteř, šatní skříň, v níž uschováte všechny své šaty i lůžkoviny. Přesně takový nábytek by neměl v ložnici chybět.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud objednáte vybavení do vašeho bytu, podívejte se do pestrého produktového portfolia hmnabytek.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here