Dokonalá relaxace s pořádnou dávkou erotiky, to jsou erotické masáže, které vám nedají spát. Příjemné, dobře mířené dotyky po celém těle, ovšem se zvláštním důrazem na intimní partie. To je recept na dokonalé uvolnění, relaxaci a také neopakovatelný erotický zážitek.

Oblíbené erotické masáže

A které druhy erotických masáží se těší největší oblibě? Klasika v podobě erotické masáže celého těla nikdy nezklame, ale masérky se mohou věnovat i konkrétním částem vašeho těla, například prostatě. I ta se však dá ještě více okořenit pomocí speciálního Nuru gelu z japonské řasy Nori. Ovšem i zdánlivě obyčejná mýdlová masáž rozhodně stojí za vyzkoušení! Luxusní mýdlo nanášené zahřátou houbičkou a společnost krásné masérky pokryté pouze praskajícími mýdlovými bublinkami… Co víc si přát?

Specifika erotické masáže

Klasické hmaty plné fantazie se díky zkušené a krásné masérce promění ve zdroj rozkoše a vy zapomenete na všudypřítomný stres a napětí. Naprostému uvolnění napomáhá příjemné prostředí s relaxační hudbou a intimním osvětlením. Součástí erotické masáže sice není klasický nebo orální sex, i přesto se jedná o jedinečný zážitek nabitý erotickými doteky. A ruční vyvrcholení je více než příjemné zakončení erotické masáže. Takové erotické masáže si můžete vychutnat v Infinity SPA – erotická masáž Praha, kde na vás čeká komfortní zóna s vířivkou a saunou.

Ještě více erotiky a nových zážitků

Čím ozvláštnit partnerské soužití? Vítanou jiskru do vašeho vztahu může přinést erotická masáž pro páry. Ta vám otevře úplně nové obzory a cestu k novým intimním zážitkům ve dvou. A jak ještě vystupňovat erotické napětí a vybudit fantazii na maximum? O to se postarají dvě masérky namísto jedné. Vaší fantazii se zkrátka meze nekladou…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here