Cestovatel a zábavný YouTuber. Těmito tituly bychom mohli nazvat mladého muže jménem Lubomír Novohradský, který se v neposlední řadě zabývá i jógou a má svůj osobní cestovatelský blog, o kterém se v tomto článku zmíníme.

Osobní cestovatelský blog

V podstatě by se mohl Lubomír nazvat jako obyčejný cestovatel, který zaznamenává jen své cesty různě po světě. Pravda je však jiná. Články i videa Lubomíra jsou o něco zajímavější, a to především tím, že jsou svým způsobem edukativní. Lubomír se nám vždy snaží odprezentovat, předat a ukázat nějaké neobvyklé a netypické věci. 

Na cestovatelském blogu je spousta zajímavých článků, jeden mě však zaujal nejvíce. Článek má název „Mluvte jako rodilý Vietnamec za jediný rok! A proč je Vietnam skvělé místo pro podnikání„. Ve výše zmíněném článku najdeme několik tipů na to, jak se za pouhý rok naučit vietnamsky. Lubomír však doplňuje, že to není jen tak. 

Článek mi přijde působivě napsaný, má zřetelný obsah a pro nadšence všeho o Asii či konkrétně Vietnamu mi přijde obzvlášť skvělý. Nechci úplně napovídat o obsahu, z názvu je však celkem jasný.

Videa

Psali jsme, že Lubomír je i YouTuber, který má zábavný kanál, kde najdeme přes 40 videí různého typu, nejvíce z cest. Kanál se jmenuje „Lubomir Peace & Love„, a pro představení tam najdete také video „A deep introduction – How to magic your life”. Většina videí jsou v angličtině, ale jsou zde i výjimky, které jsou natočené v češtině.

Určitě doporučuji zhlédnout alespoň pár videí, navíc angličtina v nich není nijak náročná a určitě se vám bude hodit si jí trochu procvičit. Navíc vás budou inspirovat a budete chtít hned vycestovat! 

Závěr

Pokud Vás zajímá cestování a už máte všechny cestovatelské YouTubery a a cestovatele okoukané, dejte šanci na méně známému Lubomíra, určitě Vás zaujme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here