Jak se říká, změna je život a obzvláště dámy by většinou rády experimentovaly se svojí vizáží. Někdy ale chybí odvaha a odhodlání k razantní a trvalé změně. Oblečení se dá lehce převléct, líčení smýt a kabelka vyměnit. Oříšek bývá s účesem a vlasy vůbec. Účesů sice existuje přehršel, ale vše končí a začíná s délkou vlasů – co naplat, vlasy si o dvacet, třicet centimetrů přes noc narůst nenecháte…nebo ano?

Rychlá a fantastická změna

Pravda, narůst sice ne, ale existuje elegantní a snadné řešení, jak během několika minut prodloužit své vlasy a získat tak nový, svěží a neokoukaný vzhled. Řeč je o příčescích a culících s klipsou. Vyrobené z pravých lidských vlasů, husté, jemné, bohaté na objem a v prvotřídní Remy kvalitě – to znamená, že každý vlas, jeden jako druhý, jde v příčesku jedním správným směrem, od kořínků až po konečky. To navazuje dokonalý dojem krásných, zdravých a přirozených vlasů.

Barva, délka, gramáž

Na výběr máte z jedenácti okouzlujících odstínů, které plně odpovídají evropským parametrům, tří délek a tří gramáží. Každá z vás tak jistě najde kombinaci, která odpovídá jejímu vzhledu. A pokud si nebudete jistá, pomocí našeho kontaktního formuláře a za přispění vaší fotografie vám rádi pomůžeme a vybereme ten správný kousek.

Ten potom můžete natáčet, žehlit, tupírovat, česat…všechno co vás napadne a na co budete mít právě chuť. Připevnění příčesků a culíků je jednoduché, rychlé a nijak neškodí vašim vlastním vlasům.

Premium double drawn

Za zmínku pak stojí prémiové příčesky vytvářené metodou double-drawn, která zaručuje, že všechny vlasy v pramenu mají stejnou délku, což se odráží na velice bohatém a plném objemu.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, získáte neobyčejně užitečný a prvotřídní doplněk, kterým rázem získáte netušené možnosti, jak změnit svůj vzhled a sebe i své okolí překvapit nečekanou a úžasnou proměnou při každé příležitosti.    

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here