Sháníte tip na zajímavý výlet? Vydejte se do Plzně! Čekají tu na vás nejenom litry piva světové kvality!

Co v Plzni? Navštívit tu můžete vyhlášené farmářské trhy, pivovar, zoologickou zahradu i padesátikilometrovou turistickou stezku. Záleží jen na vás, jakým aktivitám dáte přednost.

Plzeň pro malé i velké

Malé děti vezměte do Muzea loutek, Muzea strašidel a do slavného Dinoparku. A velcí by samozřejmě neměli vynechat návštěvu tamního věhlasného pivovaru. Nebo spíše dáváte přednost toulkám v přírodě? V tom případě máte možnost vyrazit na nový padesátikilometrový turistický okruh, z něhož toto západočeské město poznáte z trochu jiné stránky. Na výběr máte buď jednu dlouhou, nebo pět kratších tras.

V Plzni se nebudete nudit

Spousta zajímavých aktivit na vás ale čeká i za městem, ať již se jedná o Naučnou stezku Františka Xavera France, Nebílovský zámek, zámek Kozel, Hradiště klášter v Chotěšově, malebné městečko Dobřany a spousta dalších. Na Plzeňsku se zkrátka rozhodně nebudete nudit!

Plzeňské oslavy vzniku republiky

Velmi bohatý program na návštěvníky čeká na státní svátek 28. řijna v rámci Plzeňských oslav vzniku republiky, kdy se návštěvníkům otevře řada zajímavých míst a turistických atrakcí. A to buď zdarma, nebo za symbolických 28 korun!

Vydejte se do Plzně na státní svátek!

Rádi byste komentovanou prohlídku městem? Okružní jízdu historickými vozy MHD? Či ochutnat nějakou dobrotu na Street Food Marketu? To vše stihnete během jednoho dne! A s tím i řadu kulturních i sportovních aktivit!

Kde se v Plzni ubytovat?

Sháníte hotel v Plzni? Ubytovacích zařízení tu najdete nespočet. Stačí do vyhledávače zadat pojem hotel Plzeň a můžete začít vybírat. Rádi byste ubytování přímo v centru města, odkud veškerá lákadla budete mít v pěší vzdálenosti, nebo se chcete vydat i na výlety po okolí a nepohrdnete ani ubytováním za hranicí města?

Ubytování v Plzni

Pouhých pět kilometrů od centra Plzně se nachází malebný hotel York se všemi službami, po nichž srdce turistovo prahne. Očekávat můžete příjemné ubytování, nonstop služby recepce, uzavřené monitorované parkoviště, restauraci, salonek, letní terasu, připojení na internet i směnárenské služby. Místo jako stvořené pro prodloužený víkend, ale i pro účely přespání na cestě k našim německým sousedům i dál. Více informací naleznete pod odkazem ubytování v Plzni. Tak neváhejte! Plzeň na vás čeká s otevřenou náručí! 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here