Chcete letos překvapit své blízké něčím opravdu speciálním? Pak čtěte tento článek dál. Budeme se zabývat všemi možnými poukázkami, které zajistí obdarovaným nezapomenutelný zážitek! Inspirujte se těmito tipy, vyberte to nejvhodnější!

Darujte adrenalinový zážitek

backup-485955_960_720

Tušíte, že vaše „oběť“ má odvahu zkusit něco nového? Již dlouho o tom mluví? Pak mu udělejte radost. Jakmile tento dárek dostane, může svůj sen konečně uskutečnit. Když se řekne „adrenalinový zážitek“, každý si představí něco trošku jiného, například skok padákem a bungee jumping pro nejodvážnější, lezeckou stěnu, let balónem nebo třeba létání ve větrném tunelu pro ty méně otrlé. Volba je na vás, vy dotyčného znáte nejlépe.

Na den chovatelem šelem

jaguar-1727406_960_720

Spoustu lidí po celém světě fascinují tyto kočkovité šelmy, jako jsou gepardi, tygři nebo lvi. Ne jednoho člověka by potěšilo si na jeden den zkusit, jaké to je se o takovou šelmu starat, krmit ji a pozorovat její život v zajetí. Dnes není žádný problém tohle přání splnit + navíc s poučným povídáním o životě těchto zvířat!

Výcvik mladých kadetů

archery-660632_960_720

Tento dárek je vhodnou volbou i pro mladší generace. Znáš někoho, kdo by si rád vyzkoušel vojenský výcvik? Na tomto výcviku se dozvíte více informací o armádních zbraních, vyzkoušíte si lukostřelbu i střelbu z pušky. Zasvětíte se do tajů minohledačky. A na konec odzkoušíte své síly v překážkové dráze. Neznáte někoho, kdo by si měl vyzkoušet, jak těžká byla vojna?!

Pilotem na zkoušku

aircraft-428894_960_720

Obdarujte své blízké poukazem na řízení letadla či vrtulníku. Bude to vhodné pro ty, kteří touží po kariéře pilota nebo se cítí býti fascinováni létáním. A pokud hledáte něco méně náročného, pořiďte jako dárek pouze vyhlídkový let. Ten zajisté potěší.

Projížďka luxusními vozy

mercedes-841465_960_720

Projížďku luxusními vozy zajisté ocení mladší i starší páni, ale samozřejmě i některé ženy. Je libo luxusní sporťák? Nebo naopak oceníte projížďku ve starším vozidle, tedy veteránu? Pro romantické duše bude vhodnou volbou projížďka na koni nebo vozem taženým koňmi.  Bude to zážitek na celý život.

Relaxační víkend pro dva

girl-1287166_960_720

A pro ty, kteří netouží zrovna po adrenalinovém zážitku a něčem extra speciálním, jsou tu poukázky na relaxační víkendy pro dva. Vezmou si s sebou někoho z rodiny, přítele nebo kamarády – to už zůstává na jejich volbě. Ale řekněte… komu by neudělal radost wellness víkend plný odpočinku a relaxace s procedurami, jako jsou masáže?!

Zdroj fotografií: https://pixabay.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here