Podzim se blíží, což znamená drobnou obměnu šatníku nejen pro ženy, ale i pro muže. Už dávno neplatí, že si silnější pohlaví na sebe oblékne cokoliv, co najde ve skříni. I pánové chtějí vypadat stylově a vy jim v tom můžete snadno pomoct.

Když začnou listy měnit barvu, vytahujeme svetry, přehozy, trenčkoty, šály, vysoké boty. Co si obléknou pánové?

Veselé ponožky

Na podzim už není čas hrát si na hrdiny. Nechat vykukovat kotníky znamená koledovat si o prochladnutí. Proto je potřeba vyměnit krátké ponožky za ty klasické vysoké. Nejlépe v nějakých zajímavých barvách nebo s veselými vzory. Ponožky mohou dodat nudnému outfitu ten pravý šmrnc.

Vesta nejen pro sportovce

Vděčným kouskem šatníku, který pánové užijí zejména na jaře a na podzim, je pánská vesta. Nosí se vesty prošívané, nejlépe jednobarevné. Odstín zvolte klidně zajímavější, moc pěkně vypadá například žlutá či vínová. Bude-li teplo, dá se pod ni vzít pouze tričko s dlouhým rukávem. Při nižších teplotách pak svetr.

Elegantní parka nebo raději kabát?

Na vysokých a hubených mužích vypadají překrásně delší parky. Pokud váš drahý tato kritéria nesplňuje, možná mu bude slušet spíše jiný typ podzimní bundy. Elegantně bude vypadat v kabátu. Na trenčkot tentokrát raději zapomeňte, ten také nejvíce sluší vysokým hubeným postavám. Výběr kabátů je však velký a nemusíte za ně dávat půl výplaty. Podívejte se do e-shopu s módou Bolf.cz, tam najdete spoustu modelů pod dva tisíce korun.

Příjemný svetřík

Ať už muž vyznává spíš sportovnější styl, nebo se rád obléká jako elegán, každopádně ve svém šatníku užije aspoň jeden teplý svetr. Pánové se jim často vyhýbají, protože mají nemilé vzpomínky na kousavé svetry, co jim pletla babička. Tak tomu svému ukažte, že dnes už je všechno jinak.

Dalšími nezbytnými mužskými doplňky vhodnými na podzim jsou třeba šála, pro milovníky formálních outfitů kravata, pohodlné boty (co třeba oxfordky nebo chelsea boty?) či klobouk.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here