Jak docílit spokojenosti ve vztahu na obou stranách je stokrát probíraným tématem. Všichni víme o důležitosti správné komunikace, o toleranci, o nutnosti sdílení voleného času. Když ale nefunguje sex, nefunguje nic. Cítíte-li určitý stereotyp v této oblasti, pokuste se co nejdříve o nápravu. Hledejte odpovědi, jak na žhavý sex.

Nuda do postele nepatří

Co může být horšího než zjištění, že vás postelové hrátky s partnerem tak nějak nebaví a o vášni už nemůže být ani řeč? Jistě, v průběhu času v každém vztahu dochází k určitému posunu. Už nečekáte nedočkavě na večer, až budete mít čas jen pro sebe. Neklepete se touhou jen při myšlence na blížící se sex. To je normální. I tak by ale nemělo ve vztahu nikdy dojít k odcizení. Nedopusťte nudu v posteli. Hrozí vám nevěra, v horším případě rozchod. Říkáte si, že vás už v sexu s partnerem nedokáže nic překvapit? Je to stále stejné, nápady docházejí? Pak je čas na erotické pomůcky.

Pro stydlíny i opravdové fanšmejkry

Pokud jste dosud neměli možnost vyzkoušet jakékoliv erotické pomůcky, začněte klidně pozvolna. Vibrátory zajistí spoustu potěšení ženám, ale i muži, pokud se do hrátek aktivně zapojí, brzy zjistí, že malý pomocník do postele se vždy hodí. Pánové, pořiďte své milované kvalitní vibrátor. Zvolte takový, o kterém jste přesvědčeni, že vaší partnerce přinese úžasné chvíle. Na výběr mate mnoho druhů, materiálů, barev i funkcí. Přidat můžete venušiny kuličky, zpestřit intimní chvilky můžete s análním kolíkem. Dámy, překvapte své muže třeba erekčním kroužkem na penis. Běžte ještě o level dál a vyzkoušejte připínací penis. Pokud jste naladěni na stejnou vlnu, nic vás nemůže zastavit.

Je libo něžná masáž, nebo švihnutí bičem?

Jakému sexu dáváte s partnerem přednost, víte jen vy dva. Do něžného milování zapojte dlouhou erotickou masáž. Použijte masážní gely a lubrikanty. Tvrdší hrátky okořeňte pouty, bičíkem, roubíkem. Existuje spoustu pomůcek, které vám zajistí zábavu a vzrušení. Nebojte se je použít, navštivte sexshop. Klidně online. Bude se vám to oběma líbit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here