Většina lidí začíná hubnout až po Novém roce, protože si v záchvatu mírné či větší opilosti dali půlnoční slib, že v novém roce zhubnou o několik kilogramů. Takové počínání je většinou marné. Předsevzetí vydrží zhruba měsíc a poté se na vše v tichosti zapomene. Zkuste to letos udělat jinak. Rozhodněte se právě nyní a uvidíte, že první velké výsledky budou na vás vidět už o Vánocích. Zárukou ztráty několika nadbytečných kilogramů, vytvarování postavy, zlepšení celkové fyzické kondice i nálady, je dodržování pouze 3 jednoduchých pravidel!

Změna jídelníčku

Vaše tělo na sobě dává vidět jen to, co do něho vkládáte. Jíte-li tučná a sladká jídla, vypadáte jako koblížek. Na těle se objevují faldíky, máte mastnou pleť a každý krok vám začíná dělat problémy. Pokud tělo zásobujete „zdravým palivem“, odměňuje se vám krásným vzhledem, štíhlostí a funkčností. Změna jídelníčku na zdravý přitom není nic složitého. Stačí vynechat příliš tuků a cukrů a zaměřit se na příjem vlákniny, bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Konkrétní příklad jídelníčku i osvědčené rady od nutričního poradce najdete např. v tomto článku. Omezte také konzumaci alkoholu. Důležitá je pravidelnost. Jezte optimálně 5x denně a pijte dostatek tekutin. Na každý jeden kilogram vaší váhy vypijte denně 25 mililitrů tekutin.

trendyzena-cz_kentoyafitness_cz_01

Pravidelný pohyb

Tělo se nikdy nezpevní samo od sebe. Chcete-li se na Vánoce potěšit tím, že si koupíte o něco menší velikost, musíte se začít hýbat. Je třeba odhodlání. Připravte se na to, že to na začátku bude trochu bolet, budete unavení a pravděpodobně to budete chtít vzdát. Nepoddávejte se takovému pocitu. Musíte vytrvat. Místem, kde se budete příjemně potit ve společnosti motivujících lidí, je posilovna Praha. Schází se zde i profesionální sportovci a trenéři, kteří vám se splněním snu o perfektní postavě pomohou.

Nezapomeňte se odměnit

Za každé ztracené deko se odměňte. Jednou za čas si vyrazte na dobré jídlo (samozřejmě zdravé), choďte na masáže a dopřejte si třeba i solárium Praha. Tělo se v něm krásně prohřeje a uvolní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here