Pod pojmem stínící technika se už dávno neskrývají pouze klasické žaluzie, které mnoho parády v interiéru neudělají. Ke slovu se čím dál více dostávají látkové rolety, které mohou mít spoustu podob. Jaké to jsou?

Praktická i krásná stínící technika

Ochrana proti slunečním paprskům i pohledům kolemjdoucích a sousedů, to jsou hlavní úkoly stínící techniky. Ovšem stínící technika není jen velmi praktická, ale v dnešní době může představovat také působivý dekorativní prvek, který dokonale zapadne do interiéru. Vyniknout a ozvláštnit interiér, nebo naopak doladit jeho celkové vyznění, zvládnou moderní látkové rolety. Důkazem toho jsou látkové rolety od předního českého výrobce Bematech, které se vyznačují mimořádnou kvalitou a precizním zpracováním.

Látkové rolety se překvapivě snadno udržují a díky široké barevné škále je lze velmi snadno sladit s ostatním zařízením interiéru. V neposlední řadě se také velmi dobře přizpůsobí každému prostoru s ohledem na konkrétní parametry.

Moderní trendy ve stínící technice

Vzrůstající oblibě se těší římské rolety, v jejichž případě je kladen důraz zejména na výběr a zpracování použité látky. Jednobarevná římská roleta perfektně splyne s ostatním zařízením interiéru, zatímco římské rolety s originálním potiskem se stanou ozdobou celé místnosti.

Takzvané rolety den a noc rovněž získávají důležité slovo při zařizování moderních interiérů. Jak jejich název napovídá, i ve dne skvěle dostojí své funkci. V případě těchto rolet, které jsou tvořeny střídajícími se zatemňovacími a transparentními pruhy, se můžete setkat také s označením Twintex.

Chcete se o dekorativní stínící technice dozvědět více a využít moderní možnosti stínění oken? Potom se obraťte na společnost mk-rolety.cz, která provádí zaměření pro stínící techniku a látkové rolety v Plzni, Plzeňském kraji a v Praze.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here