skenování diapozitivu a negativů

Máte doma klasické fotografie? Určitě ano. A pokud ne, zkuste zapátrat u vašich rodičů a najdete určitě spousty archivovaných rodinných alb plných fotografií z dovolených nebo dětství, které jste neviděli už dlouhé roky. Zamýšleli jste se někdy nad tím, co se s klasickými fotografiemi po letech stane?

Klasické fotografie mají své kouzlo a někteří fotografové na fotografování na filmový materiál nedají dodnes dopustit, ale s každým rokem tyto fotky ztrácí svou kvalitu, vyblednou nebo se nakonec stejně ztratí, a proto pro bezpečnou záchranu starých fotek je tu skenování diapozitivu a negativů.

Digitalizace fotografií

Digitalizace je převod fotografie, diapozitivu nebo jiného analogového média do digitální tedy počítačové podoby. Digitalizovanou fotografii si můžete prohlédnout téměř kdekoliv – ve vašem počítači, notebooku, mobilním telefonu nebo tabletu tabletu.

Skenovat lze kde co, pokud máte doma jakékoliv foto materiály jako diapozitivy, negativy nebo černobílé či barevné fotky, je tato služba určena právě pro vás.

Skenování diapozitivů a negativů vám tak nejen zachrání staré fotografie a vy budete moci vzpomínat i dále, ale dokáže fotky i vylepšit a digitalizovat. Tato forma je nejlepším způsoben, jak si dál v pohodě a bez starostí staré rodinné záznamy prohlížet.

Je digitalizace fotografií bezpečná?

Digitalizace fotografií je 100% bezpečná, čemuž nasvědčuje i spokojenost zákazníků, kteří si digitalizací fotografií prošli. Digitalizace fotografií a ostatních medií do PC je běžný proces skenování na skeneru. Originální fotka se navíc také zachová a zůstává nepoškozena.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here