Bojíte se automobilu kvůli náročnosti jeho údržby? Když doma nemáme zrovna „chlapa“ a nebaví nás ani neustále navštěvovat maskulinní prostředí autoservisů, můžeme jít dnes na to i jinak. Auto si nekupovat, ale pronajmout formou dlouhodobého pronájmu včetně všech služeb kolem.

Rozhodně se dnes nevdáváme ve dvaceti a rády si užíváme svůj singles život. Jenomže má to i své nevýhody. I když chodíme do fitka, pneumatiky si samy nevyměníme. Můžeme sice zajít do servisu, jenomže když jde o nějakou poruchu, obvykle nás to nechají pánové hezky zaplatit. Mnohdy nám vymění i to, co vyměnit vůbec nepotřebovalo. A dotazy, jestli jsme náhodou benzíňák omylem nenatankovaly naftou, nás skutečně nebaví. Navíc, koupit auto znamená odepřít si mnoho jiných libůstek. Přitom auto stárne strašně rychle a již po třech letech pošilháváme po novém. Zatím však hodnota toho našeho klesla o tolik, že se zděšením chytáme za hlavu. Přitom jsme na něm ani nenajely příliš kilometrů.

Mladé úspěšné ženy dnes řeší automobil jinak

Dlouho byl oblíbenou alternativou k vlastnictví automobilu operativní leasing. Propojoval možnost mít nové auto, po dvou až čtyřech letech jej měnit za nové, a nemuset se příliš starat o jeho servisování, protože tohle vše si na svá bedra vzala leasingovka. Ale i tak jsme se zavazovaly auto po smluvenou dobu užívat. Proto se stal novým hitem dlouhodobý pronájem auta od DrivetoJak funguje?

Dlouhodobý pronájem auta od Driveto je vlastně vyšší level operativního leasingu neboli operativní leasing bez závazků. Za drobný poplatek se stanete členem Driveto klubu a díky tomu získáváte celou řadu výhod navíc. Jednou z nich je i možnost automobil kdykoliv bez sankcí vrátit. Vždyť třeba se váš šéf konečně rozhoupe a dostanete i vy k dispozici firemní automobil i k soukromému použití. K čemu pak živit ještě jedno auto? Nebo zjistíte, že automobil, který jste si pronajala, vám vůbec nevyhovuje. Můžete mít z toho kterého automobilu špatný výhled, necítíte se v něm dostatečně bezpečně, nebo je příliš velký a vy neustále zápasíte s tím, jak s ním zaparkovat. Nic se neděje. Prostě auto v Driveto vyměňte za jiné. Přesně takto totiž dlouhodobý pronájem aut od Driveto funguje.

Auto jako služba

I vy víte, že na sníh je dobré být připraven! Jenomže jestli jsou ty vaše pneumatiky ještě vhodné pro další pro zimní sezónu, už příliš nepoznáte. Taktéž nevíte, jak jinak auto na zimu připravit. Při dlouhodobém pronájmu auta z Driveto ani nemusíte. O vše se postarají v Driveto. Součástí dlouhodobého pronájmu jsou všechny garanční prohlídky, servis, výměna pneumatik i jejich sezónní uskladnění. Ročně můžete přitom najet až 15 000 kilometrů a v ceně dlouhodobého pronájmu je rovněž povinné ručení a havarijní pojištění s pouhou 5% spoluúčastí. Ani u auta na leasing nezískáte tento typ fullservisu. Už vůbec ne, pokud si kupujete auto na splátky. Půjčka na auto již dávno není nejlepším způsobem, jak si nový automobil pořídit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here