Pozvolna nastává jedno z nejkrásnějších ročních období. Stromy, ba i květiny začínají rozkvétat, rtuť teploměru stoupá, zvířata se probouzí z dlouhého zimního spánku a z teplých krajin se vrací ptáčci, kteří vám svým zpěvem rozveselí den. Změníte také šatník, přičemž huňatý kabát nahradí lehké sako či jarní bunda. Jaro má však i odvrácenou tvář, a tou jsou chřipky a nachlazení. Jak se tedy bránit, abyste nestrávila dva týdny v posteli pod peřinou?

Jak podpořit imunitní systém?

Pokud je imunitní systém slabý, organismus nedokáže vyhrát boj s nachlazením, a tak se nevinná rýma může rozvinout až v nepříjemnou a pro tělo náročnou chřipku. Existují však prostředky na podporu správné funkce imunitního systému, mezi něž patří například doplněk stravy GRAVIOLA PLUS. Přípravek obsahuje nejen exotickou graviolu, ale také vitamín C a zinek, přičemž společně uvedené látky pomáhají mimo jiné zmírnit únavu a vyčerpání.

Proti chřipce a nachlazení je určen také doplněk stravy zvaný ALLICOR SUPER s vysokým obsahem česneku a dalších vitamínů. Udržuje optimální stav pokožky a sliznic. Za zmínku ještě stojí doplněk stravy EXTRA C 500 s postupným uvolňováním. Pomáhá nejen na podporu imunity, ale i jako ochrana před oxidačním stresem.

Jaké další doplňky stravy si koupit?

S jarem souvisí i další změny na těle. Setkat se můžete se zvýšeným vypadáváním vlasů, špatným stavem pokožky, zubů i nehtů. Právě pro takové případy je připraven BIOSIL PLUS. Dostanete za málo peněz hodně muziky. Zapomenout nesmíme ani na novinku OSTROPESTŘEC PLUS ARTYČOK zajišťující správnou funkci jater.

Pokud si tedy chcete koupit doplňky stravy, nahlédněte do pestrého produktového portfolia internetové lékárny Gigalekarna.cz, kde zakoupíte u všechny výše zmíněné preparáty.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here