Krásná zpěvačka Karolína Krézlová po dlouhé době přihází s novou písní, kterou ocení hlavně dámy – je totiž o tématu, které je pro každou z nás žen velmi důležité. Karolína v ní opěvuje přátelství a vzájemný obdiv mezi dvěma ženami, který je mnohdy vzácný, což je škoda. A právě to se Karolína snaží změnit. Pojďme do toho všechny s ní!

Každá žena určitě zažila nepříjemné pocity ze vzájemné rivality a nepřátelství v kolektivu ostatních žen, odsuzování, hodnocení. Nejen v období dospívání ve škole, ale i v dospělosti na pracovišti a obecně všude. Jak ale se Karolína snaží dát najevo ve svém singlu „Dospělá“, měly bychom si uvědomit, že jsme všechny krásné, a naopak se podporovat a ukazovat ostatním ženám, jak krásné jsou ony, nejen jak krásné jsme my samy (a že jsme!).

Píseň je velmi jemná a ženská, stejně jako krásný videoklip od Lucie Desmond, české rodačky, která se věnuje převážně fashion fotografii a dnes působí v Anglii. Karolína se v něm ráno probouzí a dívá se na sebe v zrcadle, hodnotí se. Pak ale na scénu přichází líbezná blondýnka Kateřina Balušková (finalistka soutěže Miss 2015), která jí ukazuje, že rozhodně má na co být hrdá. Radost, láska a něžnost z nového videoklipu přímo sálá, po jeho shlédnutí se budete cítit jako v objetí.

Pro Karolínu tato píseň není premiérou. Již dřív vydala několik písní, například Plain Girls nebo Hurt, které můžete najít na jejím Youtube kanálu. Také ve spolupráci s Ivanem Verešem nahrála dvě písně, Manekýnka a Night in December.

Karolína se také nevěnuje jen hudbě. Je také známou modelkou, která se za svou krásu nemusí stydět. Fotila například i pro časopis Playboy. To, že jí móda není cizí také dokázala svou krásnou kolekcí plavek, jejichž návrhem si splnila sen.

Tak na nic nečekejte a běžte si novou píseň pustit, nebudete vůbec litovat!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here