Z nedávného průzkumu vyplynulo, že ve srovnání se státy západní Evropy Češi málo používají erotické pomůcky. Proč? Zřejmě se ještě pořád stydíme a pro většinu z nás je mluvit o našich touhách tabu. Připravujeme se tím ale o spoustu krásných chvil i momentů souznění s partnerem. Je na čase to změnit, nemyslíte?

Hračky pro dospělé vyřeší nejeden problém

V dlouholetých vztazích se často stává, že nadšení ze sexu ochladne a připlíží se třeba i potíže s dosahováním orgasmu či erekcí. Ochabující zájem o intimnosti vede obvykle k dalším problémům ve vztahu, a někdy dokonce k rozchodu či do ordinace sexuologa. A přitom tomu jde tak jednoduše předejít! Stačí trochu důvěry k partnerovi a vzájemné komunikace, uvidíte, že bude vašim tajným snům přístupný a experimentování v posteli na sebe nenechá dlouho čekat.

Začněte pomalu

Pokud nemáte s hračkami pro dospělé žádné zkušenosti, vždy se vyplatí sáhnout po klasice. Vibrátor, ať už ve tvaru penisu, nebo v podobě masážní hlavice, zklame málokterou ženu. Nebo si klidně pořiďte “jen” erotické prádlo a voňavý masážní gel. Když partnera navnadíte smyslným striptýzem a rozdráždíte erotickou masáží, sex dostane úplně jinou šťávu. Chybějící libido může zvednout afrodisiakum, jako například španělské mouchy.

Vyzkoušejte nejlepší tipy

Rádi byste zkusili něco nového, a přitom chcete vsadit na jistotu? Internetové recenze a žebříčky popularity vám řeknou více o sexuálních pomůckách na současném trhu, aniž byste se museli ptát přátel. Mrkněte se třeba na 5 nej recenzí hraček pro dospělé loňského roku na uživatelsky příjemném sexshopu www.ruzovyslon.cz. Není divu, že mezi nimi najdete smyslné skleněné dildo, zajímavé venušiny kuličky nebo měkké gelové dildo. Nejste si jisti, jak se s některou z méně obvyklých pomůcek zachází, a váháte, zdali by byla pro vás? Na tomto e-shopu najdete také řadu odkazů na videa s recenzemi a podrobným popisem – některá z vychytávek vás určitě inspiruje!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here