Každý si potřebuje nějakým způsobem oddychnout od těžké práce či starostí. Příliš práce a starostí vyvolává častý stres, který se negativně projevuje na našem zdravotním stavu. Existuje na to však „lék“, a tím jsou erotické masáže. Dokonalé masáže, které vás rozptýlí a uvolní. V čem erotické masáže spočívají, jak probíhají a jaké jsou druhy erotických masáží?

Průběh erotické masáže

Před každou erotickou masáží vás masérka doprovodí do koupelny. Po příjemné sprše přichází na řadu uvolňující masáž celého těla nebo typ masáže dle vašeho výběru. Masérka vás dokonale namasíruje a značnou část masáže se věnuje také intimním partiím. K erotické masáži se pro lepší zážitek používají vonné oleje s afrodiziakálními účinky, které si v mnoha salónech můžete sami vybrat.

Důležité je i příjemné prostředí, ve kterém se snadno uvolníte a zahodíte vaše starosti za hlavu. To znamená nejen vyhřívané masážní podložky, ale také intimní tlumené osvětlení a relaxační hudbu. Každý detail je totiž důležitý!

Co od erotických masáží rozhodně neočekávat? Mylně si většina myslí, že erotická masáž patří mezi sexuální služby. Není tomu tak. Svými návrhy na sex můžete masérku urazit a masáž ukončit.

Erotické masáže jsou velmi oblíbené

Není masáž jako masáž a není sporu o tom, že erotické masáže různých typů se dnes těší velké oblibě u mužů i žen. Klasické masáže mají samozřejmě také jistý účel, ale zajisté vám nepřinesou tak velký požitek jako masáže erotické. Mezi oblíbené typy erotických masáží patří například Nuru masáže celého těla, masáž tělo na tělo, párová masáž, tantra masáž, masáž prostaty nebo Aqua masáž při společné sprše.

Erotické masáže mají svůj smysl, a to nejen z pohledu erotického prožitku. Pomohou vám zapomenout na každodenní starosti a jednoduše zrelaxovat. Vyzkoušejte Erotic massage Prague – Infinity SPA s partnerem nebo individuálně a nechte se unášet společností krásných masérek. A to vše v krásném a příjemném prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here