realitní portál

Člověk by možná řekl, že na prodeji nemovitosti není co usnadňovat. Podáte inzerát, zájemce vám pošle peníze a je hotovo. Jenže skutečnost je úplně jiná. Pokud jste nemovitosti nikdy předtím neprodávali, budete překvapení, jak zdlouhavé a složité řešení takové situace je.

Základní kámen úrazu spočívá v tom, že potřebujete pomoc od spousty profesí. Odhadce ceny, právníka, fotografa či bytového designéra. Všechno tohle vám zařídí realitka, pokud se rozhodnete řešit prodej bytu či domu přes ni, ale opravdu jí chcete platit nemalou provizi?

CINCINK je tu k vašim službám

Dobrou alternativou je férový realitní portál CINCINK. Nejde o realitku, nýbrž o portál, na němž můžete podat inzerát zdarma a požádat o pomoc různé profesionály. Vždy si přitom vyberete pouze ty služby, o něž máte doopravdy zájem.

CINCINK začal působit teprve nedávno, ovšem stojí za ním silný partner v podobě Komerční banky a nejen díky tomu k němu lidé mají velkou důvěru. Uživatelů přibývá, o čemž vás přesvědčí i tisíce zveřejněných inzerátů na portálu.

Pomohou vám se stanovením ceny

První, s čím byste si měli nechat pomoct, je stanovení ceny nemovitosti. Každý chce utržit co nejvíce peněz, ovšem přemrštěná částka akorát odradí zájemce. S nízkou cenou prodáte rychle, jenže ošidíte se.

Nejlevnější služba na CINCINK

Odhad ceny nemovitosti je úplně nejlevnější službou, kterou férový realitní portál CINCINK nabízí. Stojí pouhých dvě stě korun. Přitom stačí odborníkovi dodat patřičné informace, nepotřebuje nemovitost vidět naživo.

Vytvoří ten nejlákavější inzerát

Budete-li sestavovat inzerát, zřejmě se podíváte na ostatní a inspirujete se. To je ovšem špatný přístup. Chcete zapadnout mezi ostatní? Ne. Toužíte spíš po tom, aby vaše nabídka mezi ostatními vynikala. Proto musí obsahovat něco navíc.

Skvělé fotky, dobrý text, a ještě něco navíc

CINCINK vám pomůže vyšperkovat inzerát k dokonalosti. Zařídíte přes něj fotografie od profesionála, text od specialisty, a ještě pár služeb navíc. Mezi ostatními jistě vyniknete vizualizací interiéru a 3D plánkem nemovitosti. Váš inzerát zatraktivní, potenciálním zájemcům bude hned jasné, že nabízíte něco extra.

Pomohou po právní stránce

Prodávat nemovitost bez právníka je přinejmenším dost rizikové. Lidí, kteří si stáhli smlouvu z internetu a pak na ni doplatili, je opravdu spousta. Jestli se k nim nechcete přidat, domluvte si právní služby.

Smlouva vás nesmí znevýhodňovat

Právník vám připraví smlouvu, jež pokryje všechny patřičné náležitosti. Nebude vás znevýhodňovat a neumožní protistraně najít žádnou skulinku, která by vás mohla poškodit.

CINCINK pomáhá oběma stranám

Abyste si nemysleli, portál CINCINK je tady nejen pro prodávající, ale i pro kupující. Těm nabízí například pomoc s tím, jak mají zaplatit daň z prodeje nemovitosti, nebo jim zajišťuje technickou inspekci nemovitosti, aby věděli, co kupují.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here