canvas plátno

Většina z nás teď tráví spoustu volného času doma. Někdy se to může zdát nuda, viďte? Proč ale takové množství volného času nevyužít ke zvelebování vašeho bydlení? Vždyť právě zde se chcete cítit co možná nejpříjemněji. A my přesně víme, co bude vaší domácnosti nejvíce slušet. Co třeba takový fotoobraz? Ten se okamžitě zabydlí i u vás doma!

Domácnost můžete zútulnit i za malý peníz

Současná situace nás vede k tomu, abychom se snažili šetřit. Pokud ale chcete vaše bydlení zútulnit a dodat mu typickou jiskru, nepotřebujete k tomu tisíce. Své bydlení hravě zkrášlíte a zvelebíte i za malý peníz.

Pěkný fotoobraz z vašich fotografií, na nichž můžete být vy, vaše děti nebo domácí mazlíčci, pořídíte už za pár stovek. Ne nadarmo se říká: za málo peněz, hodně muziky! Fotoobraz na plátně udělá u vás doma jistě velkou parádu.

Kvalitní obrazy, které vydrží věčnost

Často se říká, že fotografie jsou věčné. Fotoplátno je toho důkazem – kvalitní fotoobraz ve věrných barvách na prvotřídním fotoplátně vydrží několik desítek let. Nemusíte se obávat blednutí barev, obraz můžete mýt na mokro a stále ho udržovat dokonale čistý. Dlouhé roky se pak můžete těšit z jeho živých a jasných barev, díky kterým účastníci na fotografii dokonale vyniknou a obraz bude skoro jako živý.

Vytvořte si vlastní podobu fotodekorace

Pokud se snažíte svoji domácnost ladit do moderního stylu, určitě vás zaujme foto obraz na desce, který se k vám domů perfektně hodí. Všechny typy obrazů si můžete nechat zkrášlit s pomocí ozdobného rámu, díky kterému dekorace získá na výjimečnosti a vytříbeném vkusu.

Vše pohodlně vytvoříte přímo v online editoru, který vás navede ohledně výběru vhodného rozměru. V online editoru si také můžete zvolit způsob potisku boků pláten a využít můžete i vylepšení fotografie grafikem, který si poradí s nedokonalostmi a postará se o to, že fotka bude ve finále perfektní.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here