Gilmorova děvčata (Gilmore Girls) je velmi oblíbený americký seriál s prvky komediálnosti, dramatu a romance.  Producentkou je Amy Sherman-Palladinová. Seriál byl vysílán od roku 2000 do roku 2007. Celkem se již odvysílalo 7 řad.

Mezi herce obsazené v tomto seriálu patří: Alexis Bledel, Lauren Graham, Scott Patterson, Melissa McCarthy, Kelly Bishop a mnoho dalších…

O čem příběh vypráví

gilmore-girls-revival-images-rory-lorelei-coffee

Příběh se odehrává v malebném městečku Stars Hollow (stát Connecticut). Hlavní hrdinkou je svobodná matka  Lorelai Victorie Gilmorová, která vychovává dceru Lorelai Leigh Gilmorovou alias Rory.  Lorelai v šestnácti letech otěhotněla a odmítla si také vzít otce dítěte a odstěhovala se od rodičů (Emily Gilmorové a Richarda Gilmora).

Těšte se na nové díly

V roce 2016, tedy po devíti letech, přichází na scénu nové díly tohoto velmi úspěšného seriálu. Tentokrát mají podtitul „A Year in the Life“ (v překladu Rok v životě). Premiéra je 25. listopadu 2016 na Netflixu (nejedná se tedy o televizní seriál, ale o internetový). Těšit se můžete na 4 a půl hodinové epizody.

Obsazení zůstává skoro stejné

gilmore-girls-revival-images-rory-lorelei-photoshoot

Těšit se můžete na oblíbenou trojici Lorelai, Rory a Emily. Dále se setkáte s Lukem, Lane, Zackem, Brianem, Paris, Loganem a tak dále. Naopak se nevrátí Richard Gilmore kvůli jeho náhlé smrti. Neuvidíme ani Annu nebo Liz nebo T.J..

A o čem budou nové díly

To se nechte překvapit. Je však jasné, že příběh navazuje. Můžete se těšit na onu známou atmosféru Gilmorových děvčat, na motivy, jako je láska, rodina, vztahy, společnost… a na vzestupy a pády hlavních tří hrdinů (Lorelai, Rory, Emily).

Seriál Gilmorova děvčata si nás získal svým humorem, napětím a skvělými příběhy! Tak tedy doufáme, že nás nové díly nezklamou.

Zdroj fotografií: http://movieweb.com/, http://screenrant.com/, http://tvline.com/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here