Blogy byly dříve používány jako takové internetové deníky, kam si každý teenager psal, jak život krutý a láska k ničemu. Postupem času se blogy vyvíjely, stejně jako jejich autoři, a z internetových deníků se stala senzace, kterou se dnes dá i živit. Módní blogerky mají svůj osobitý styl a právě díky tomu jsou tak úspěšné. Nechte se jimi inspirovat, vybrali jsme pro vás blogerky z České republiky i zahraničí.

Christina Lichi  – svá za všech okolností

christina

Christina je velkou milovnicí módy, která ráda používá módní kousky v odstínu bílé, červené, khaki, šedé, nejvíce však miluje černou. Na jejím blogu se čtenáři sdílí nejen své outfity, ale také své Instagramové fotky a beauty tipy.

The Blondieverse – veselá milovnice módy a života

theblondieverse-zoot-challenge-toniandguy-glamour-tonak06

Blog Martiny alias The Blondierverse se vyvíjel společně s jejím stylem. Martiny styl je hodně všestranný, dokáže být za elegantní dámu, ale také za stylovou sportovní pohodářku. Nedávno dokonce vydala svou vlastní knihu „minimalismus“, která určitě stojí za přečtení. Martina se nebojí vyčnívat ze společnosti, nech se jí inspirovat.

Kenzas – móda ji živí

Kenza_Zouiten_Stripe_03

Kenzas je švédská blogerka s marockými kořeny, která se vypracovala na spolumajitelku a módní ředitelku značky  IvyRevel patří mezi nejznámější švédské blogerky. Ne třeba dodávat, že Kenzas se v módě prostě vyzná a každý její outfit je pastvou pro oči každého milovníka módy.

Desirée Nilsson – ví, co od života chce

amazing

Dessie je módní blogerkou, která se blogem živí, stejně jako Kenza. Oproti ostatním módním blogerkám je odlišná, a to především v tom, že se v 18-ti letech rozhodla pořídit si miminko. Její blog tudíž není pouhou přehlídkou outfitů, ale také fotek svého syna a úvah o životě.

Který styl blogerek je vám nejblíže?

Fotografie: christinalichi.com, theblondieverse.com, kenzas.se, dessies.com 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here