Jak na celulitidu? Odstraňte ji jednou pro vždy. Babské rady, které zaberou.

S celulitidou bojuje velká spousta žen. Je jich většina a mezi nimi jsou i ty mladé a štíhlé. I ty co poctivě drží diety a cvičí. Celulitida se objevuje v oblasti stehen, hýždí, břicha i paží.

Nejméně se tato potíž vyskytuje u brazilských žen, a proto se musíme podívat na to, co celultyhle ženy dělají prostě jinak. Mají svá tajemství, která dokáží zatočit s celulitidou jednou pro vždy. Jejich tajná receptura je již po celá léta používána mnohými dermatology. Ti si pak naúčtují mnoho peněz za zázračné účinky jejich medikamentů a stejně tak je to i s drahými preparáty z drogerie a lékáren.

Kávový peeling

Jaký je tedy recept, který efektivně a spolehlivě zatočí s vaší celulitidou? Je to až směšně jednoduché. Na pomoc si vezmeme kávu. Káva totiž obsahuje kofein a odstraňuje otoky kolem tukových buněk. Dokáže vyhladit vaši kůži a dodat jí pružnost a mladistvý vzhled.

Pravidelným používáním kávy za pár týdnů uvidíte pozitivní efekt a výrazně viditelný výsledek na vaší pokožce. Kávový peeling je jedním z nejvíce účinných přípravků na celulitidu. Je to opravdu učiněný zázračný efekt a nabízí i mnoho dalších výhod než je jen zmizení nevzhledné celulitidy a vyhlazení pokožky.

Káva a antioxidanty

Káva obsahuje kofein a mnoho dalších antioxidantů, které jsou pro nás prospěšné. Zabraňuje předčasnému stárnutí organismu a naší pokožky. Bojuje také s rakovinnými buňkami a proti volným radikálům, které mohou poškodit zejména i naše vnitřní vrstvy pokožky. Pomůže také předcházet onemocnění srdce a potížím s cévami.

Peeling a loupání pokožky

Exfoliace by měla být základem každého kosmetického řešení. Je třeba odstranit všechny odumřelé buňky a tím docílit mladistvého, zářivého a svěžího vzhledu vyhlazené pokožky na celém těle. Pak může pokožka také absorbovat vlhkost a být hydratovaná a pevná.

Kofein také podpoří průtok krve a lymfy. Následně je pak snížen výskyt celulitidy. Netvoří se tolik křečové žíly, pokožka je pružná. Odstraňují se veškeré toxiny a tuky, které právě způsobují celulitidu v pokožce.kava

Káva a kofein působí také jako antidepresivum a eliminuje pocity nevolnosti. Kromě toho může být také velice prospěšná při uvolnění stresu, odstranění negativních myšlenek a uvolnění mysli. Zbaví nás tíživých myšlenek.

Jak na peelingovou směs

Vezměte šálek mleté kávy, šálek cukru a trochu olivového oleje. Veškeré přísady dejte do mixéru a ve střední rychlosti umíchejte jemnou směs. Dejte si ji do čisté skleničky nebo nádoby od krému a uzavřete.

Používejte až po té, co si pečlivě vyčistíte a omyjete pokožku při sprchování. Naneste peelingovou směs na nejvíce postižená místa a krouživými pohyby důkladně masírujte vaši pokožku. Takto pokračujte několik minut a pak pokožku důkladně opláchněte a osušte. Peeling provádějte nejméně 2 x až 3 x týdně. Olej krásně hydratuje pokožku a ta bude hladká, svěží a pružná. Pozitivní výsledky jsou brzy viditelné.

Pro zmírnění celulitidy nenechte usnout váš metabolismus. Dejte mu dostatek pohybu, dodržujte pitný režim, upravte výživu a konzumujte více vlákniny místo sladkostí a moučných jídel. Nenoste těsné džíny a úplně vynechte bokovky.

Dostatek pohybu pomáhá lymfatickým cévám, které nemají vlastní pumpu jako krevní cévy, průtok zrychlíte pohybem a lymfa se nebude hromadit a prosakovat do tkání. Vhodný pohyb je chůze, plavání, jízda na kole, jóga, pilates a jiné sportovní aktivity.

Nejlepší cviky na celulitidu:

Podsazujte pánev, nejlépe ráno pro probuzení krevního oběhu. V leže na zádech, chodidla položte na židli, ruce opřete dlaněmi o podložku, nadechněte se a při výdechu zvedněte svoji pánev vzhůru. Současně stáhněte půlky k sobě, s nádechem povolte, ale držte pánev nahoře, opakujte dvacetkrát, cvicenpomalu, jemně se řiďte dechem a pak teprve pokládejte tělo na zem.

Výkopy posilující vnitřní stranu stehen. Postavte se v zpříma, podsaďte pánev, hlavu rovně a pravou nohu zvedněte vzhůru. Stehno musí tvořit pravý úhel s tělem, lýtko při tom směřuje k zemi. Z chodidla udělejte fajfku, vytočte chodidlo do strany a pomalu zvedejte nohu do strany nahoru. Pohyb jako byste pomalu kopali do míče. Cítíte tah na vnitřní straně stehen a opakujete třicetkrát na každou stranu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here