rozlučka se svobodou

Plánujete rozlučku pro nevěstu, ale nevíte, jak ji udělat co nejlepší? Nezoufejte, níže se podíváme na to, jak naplánovat tu správnou rozlučku plnou zábavy!

Základem, který navodí na rozlučku tu správnou atmosféru jsou doplňky. I když jsou lidé, kteří nejsou zastáncem nošení šerp a závojíčků, určitě bych i drobné doplňky zvolila. Přeci jen je to den, kdy si můžete dovolit klidně extravagantní oblečení a nikdo na vás pohoršeně koukat nebude, tak proč toho nevyužít?

Pokud plánujete rozlučku s dostatečným předstihem, dá se spousta doplňků sehnat na čínských e-shopech. Vyjde vás to na pár korun a výběr je tam bohatý. Dávejte si však pozor, aby vám všechno hezky ladilo, takže se snažte objednávat doplňky do jedné barvy. Pokud nechcete výše zmiňované šerpy a věnečky, zkuste zvolit třeba malé odznaky nebo jen decentní náramky, které vám pak zůstanou na památku.

Krásného sladění docílíte i volbou stejné barvy oblečení. Zde se meze nekladou. Buď může zvolit trička navržená přímo na rozlučku, nebo nakoupit jen jednobarevná trička a ozdobit je právě odznáčkem. Oblíbený outfit na rozlučky je i družičky v černém a nevěsta v bílém. Nevěstě tak můžete dopřát krásnou tylovou sukýnku. Dejte si však pozor, ne každé postavě tylové sukně sluší.

V rozlučkový den by se nevěsta měla cítit jako princezna, takže volte doplňky dle toho, co má nevěsta ráda a vyhněte se doplňkům, ve kterých by se necítila dobře.

Dalším důležitým aspektem je místo, kde bude rozlučka probíhat. Pokud nejsou zavedená žádná opatření a vše funguje jak má, máte na výběr ze spousta krásných míst. Oblíbeným “rozlučkovým městem“ je Praha, která je plná možností a její bohaté vybavení vám umožní naplánovat výjimečnou rozlučku.

Začít můžete již dopoledne třeba brunchem v jednom z několika krásných pražských parků. Nejoblíbenějším je například Průhonický park, Stromovka nebo blíže centru park Grébovka. Pokud vám počasí přeje, můžete místo vyzdobit balonkama a pro nevěstu společně s dalšíma družičkama připravit i bohatý raut plný dobrot. Tato možnost se dá využít v jakémkoliv městě, nemusí to být zrovna Praha a i můžete ji zvolit i v době koronavirové, kdy restaurace mohou být zavřené. Můžete na brunch vzít i nějakou společenskou hru, která navodí tu správnou zábavnou atmosféru a nebo si dopředu připravit seznam otázek (každá družička řekne nejvtipnější vzpomínku, kterou s nevěstou má nebo převypráví kde nevěstu poznala).

Po dopoledním brunchi doporučuji vybrat nějakou zábavu – třeba únikovou hru. V dnešní době je na výběr z mnoha možností a existují i venkovní únikové hry, u kterých se určitě nudit nebudete a zažijete tak spoustu dobrodružství! Na slevových portálech budete mít pestrý výběr, stačí jen zvolit téma hry, které bude vám a nevěstě nejbližší. I tato možnost je v době protiepidemiologických opatření dostupná.
Pokud  by vás možnost únikové hry neoslovila, můžete zvolit klasiku – privátní wellness s vířivkou a šampaňským (dnes už je wellness dostupný téměř ve všech městech, nemusí to být zrovna Praha). Pokud by vás ani wellness neoslovil, můžete zvolit nějakou výstavu, muzeum (doporučuji „Sex machines muzeum v Praze“), projížďku lodí nebo třeba lasergame.

Po náročném odpoledním zážitku je důležitý doplnit energii a tak je načase zvolit nějakou příjemnou restauraci na večeři. V Praze máte na výběr opět z několika možností, mohu doporučit například restauraci Špejle, Marina Ristorante nebo sluneční terasa T-Anker. V Brně bych nedala dopustit na podnik 4 pokoje.

Ač to možná bude znít jako klišé, nezapomenutelným zážitkem je limuzína, která vás vyzvedne v restauraci a proveze městem. V limuzíně zaručíte úžasnou atmosféru, můžete si zde dát láhev sektu a pustit oblíbené písničky z vašeho playlistu. Limuzínu doporučuji objednat u limoking.cz. S touto firmou mám osobní zkušenost a vždy jsem byla velice spokojená s ochotným a milým personálem. Tato společnost nabízí nejen pronájem limuzín ale i jachty či párty lodi s vlastním kapitánem. Pokud by vás tak limuzína neoslovila, můžete si vybrat třeba soukromou loď.

A kde večer zakončit? Pro někoho, kdo není zastáncem klubů doporučuji originální house party s netradiční výzdobou nebo strávit zbytek večera třeba na pražské náplavce. A pokud chcete opravdu něco extra a máte pro strach uděláno, zvolit můžete Prague Fear House, kde se rozhodně nudit nebudete. Na výběr je i mnoho dámských klubů, kde se můžete podívat třeba na pánskou show.

Tak teď už stačí jen sepsat seznam hostů, vybrat datum a můžete si jít nezapomenutelnou rozlučku užít!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here