Začátek podzimu je posledním obdobím, kdy se koná velké množství svateb, než na zimu tyto akce přeci jen utichnou. Je to dáno hlavně teplým počasím, díky němuž se svatebčané nemusejí obávat, že zmrznou.

Pakliže vás v brzké době čeká svatba, je určitě na místě myslet na každý detail, aby vše proběhlo naprosto v pořádku. Důležitou součástí obřadu je svatební kytice pro nevěstu. Jak ji ale vybrat, aby byla náležitě reprezentativní a hodila se k ženě, kterou si berete?

Tvar kytice

V první řadě je nutné si rozmyslet to, jaký tvar svatební kytice bude mít. Klasikou je kulatá varianta, jež se hodí prakticky k jakékoliv svatbě a nevěstě. Pakliže pořádáte přeci jen trochu honosnější obřad, pak skvěle vynikne převislá svatební kytice. Výrazně zefektivní krásu nevěsty třeba v případě, že na sobě má dlouhé šaty se závojem.

Volba květin dle ročního období

Podstatnou záležitostí je rovněž výběr samotných květin, které budou svatební kytici tvořit. Zde záleží především na ročním období. Na podzim je tak vhodné zvolit kupříkladu astry či chryzantémy, naopak v jarním období se svatební kytice nejčastěji vytváří z tulipánů, hortenzií či hyacintů. V létě pak převažují slunečnice, jiřiny a pivoňky. Klasikou pro každé roční období jsou ale samozřejmě růže. Zde si však můžete třeba v zimě dost připlatit, neboť se zpravidla jedná o dovážené zboží z Holandska i vzdálenějších trhů. Na svatbě se sice nemá šetřit, vždy je obvykle jen jednou za život, ale je zbytečné investovat příliš velké finanční prostředky na nákup drahé kytice, když se dá vytvořit z levnějších sezónních květin, že?

Pohodlný nákup svatebních kytic

V dnešní době je pořízení svatební kytice velmi jednoduchou věcí. A to i tehdy, stane-li se vám, že na ni zapomenete. Stačí si vybrat kvalitní obchod, který vám ji doveze až domů. Příkladem je služba Fleurop, díky níž si svatební kytici můžete objednat a zaplatit online, poté vám ji dovezou tam, kam budete potřebovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here