Jak sbalit kluka
Jak sbalit kluka

Balení kluků je bezpočetněkrát omílané téma. Pravdou je bohužel fakt, že univerzální návod nefunguje. Na každého kluka zabírá něco jiného a každé holce sedí jiné balící techniky. Někdy se můžete snažit sebevíc, ale pokud nefunguje chemie, kluka lapit nejde. I přesto existují tipy a rady, které v balení dokáží velmi pomoci. Na ty nejdůležitější se teď společně podíváme. 

Buďte v pohodě

„Být v pohodě“ se sice snadno radí, ale špatně dělá. Nikdo není schopný jen tak z ničeho nic změnit své životní postoje. Bohužel právě ty jsou v balení a navazování nových vztahů to nejdůležitější. Jako první se musíte přijmout taková, jaká jste. Žena, která na sobě stále jen hledá nedostatky a nedokáže se dostatečně ocenit, není pro muže atraktivní. Pánove se sice rádi cítí jako ochránci a gantlemani, ale ženy, které nejsou psychicky vyrovnané, je spíše děsí.

Uvědomte si, že své nedostatky vnímáte především vy a ve skutečnosti ani vážnými nedostatky nejsou. Zahrajte je do outu a místo nich si začněte všímat svých předností. Podívejte se do zrcadla a pochvalte všechno, co se vám na sobě líbí. Možná nejste úplně spokojená se svým břichem, ale máte ráda své vlasy nebo oči, a právě na to se musíte zaměřit. Dalším krokem k pohodě je péče o vzhled. Líčení a vyladěné oblečení, pěkný účes, to všechno působí nejen na vaše okolí, ale především na vás samotnou. 

Dále je důležité zbavit se zoufalé představy, že k sobě někoho potřebujete. Netravte večery o samotě, netrapte se. Choďte do společnosti, scházejte se s rodinou i kamarádkami, dělejte všechno, co máte ráda. Volný čas, který byste jinak věnovala muži, využijte k učení se nových věcí nebo zkoušení nových sportů, výtvarných technik nebo jiných zábavných činností. Nová láska přijde, když to budete nejméně čekat.

Buďte svá a upřímná

Není vždy jednoduché být svá, když mluvíte s pěkným sympatickým klukem. Není však dobré hrát si na něco, co nejste. Přehráváním byste mohla kluka jedině odradit. Během rozhovoru říkejte jen pravdu, byť třeba neúplnou. Nikdy nelžete a nic si nevymýšlejte, později by se vám to mohlo vymstít. Jaké by to asi bylo, kdyby vztah vyšel a kluk potom zjistil, že většina toho, co jste mu říkala, neodpovídá skutečnosti? 

Nežvaňte 

Kluci mají rádi holky, které mají k probíranému tématu co říct, ale dejte si pozor, aby se z konverzace na úrovni nestalo pouhé žvanění. Čemu se úplně musíte vyhnout, jsou drby. Na ty jsou kluci doslova alergičtí. Během hovoru nechejte dostatek prostoru i klukovi, i tomu, který není zrovna upovídaný. Rozmluvit ho můžete vhodně položenou otázkou. Měla by vybízet k rozvinutější odpovědi, než je pouhé ano/ne. Zároveň si hlídejte, aby otázky nebyly příliš osobní nebo jinak nepříjemné. 

Nebojte se doteků a pohledu do očí 

Gesta jsou více než slova. Nebojte se kluka občas trochu dotknout, pohladit ho po ruce, položit mu ruku na rameno apod. Dotek by však nikdy neměl trvat dlouho. Působivý je také dlouhý pohled do očí. A co je nejdůležitější? Přece úsměv! Zároveň se nebraňte dotekům ze strany kluka, abyste nevypadala, že nemáte zájem. 

Nebuďte stíhačka 

Holky mají často ve zvyku klukům často psát, volat, příliš se zajímat o to, co zrovna dělají a snažit se s nimi vídat co nejčastěji. Prrr! I když po něm tolik toužíte, držte se zkrátka. Samozřejmě ho můžete kontaktovat, ale nijak to nepřehánějte. Střídejte vlastní iniciativu s čekáním, kdy se ozve on. Kluci mají rádi svobodu. Když se budete chovat jako stíhačka, váš vyvolený o svou svobodu přijde a bude se raději rozhlížet někde jinde. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here