Chystáte se na rekonstrukci vaší kuchyně, případně si zařizujete novou domácnost a chcete, aby byla přesně dle vašich představ a snů? Pak vězte, že nejlepším způsobem, jak toho docílíte, je nechat si vytvořit nábytek na zakázku.

Hlavní přednosti nábytku na zakázku

V momentě, kdy zvolíte nábytek na míru, získá vaše kuchyně vše potřebné, co požadujete k tomu, abyste se v ní mohli plně realizovat při tvorbě lahodných pokrmů a stolování. Výhodou je, že se takovýto nábytek dá použít i pro atypická místa, kam by se normální volně stojící nábytek nemohl vejít. Tedy různá zákoutí, místa pod spotřebiči apod. Ideálním příkladem jsou třeba vestavěné skříně, jež se kromě kuchyně perfektně hodí i do dalších místností, zejména ložnice a obývacího pokoje, v neposlední řadě pak na chodbu pod schodiště.

Jak zakázka na výrobu nábytku na míru probíhá?

Nábytek na míru je vždy zhotovený na základě přesného návrhu, kdy vám jej výrobce zhotoví po dodání parametrů. Někdy dokonce měření prostoru, kam se má nábytek umístit, provede sám. Následně vám vyhotoví cenovou kalkulaci. Pakliže s ní souhlasíte, dojde k podpisu smlouvy a vestavěné skříně či ostatní nábytek na míru se začne vyrábět. V konečné fázi vám jej firma dodá, respektive přímo nainstaluje, takže s montáží nemusíte mít starosti.

Nábytek na míru má obecně lepší vlastnosti nežli ten, který je zhotovovaný sériově. Obvykle když už do něj investujete, požadujete, aby byl z kvalitních materiálů, takže má pak i delší životnost.

Na koho se obrátit?

Realizací nábytku na zakázku se v tuzemsku zabývá společnost JN Interiér. O jejích zkušenostech se můžete přesvědčit na webové sekci kuchyně fotogalerie, v níž najdete mnoho ukázek již hotových kuchyní na míru, s nimiž jsou spokojeni zákazníci po celé republice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here