Hokej patří mezi trojici nejoblíbenějších českých sportů. Obvykle se umísťuje na druhém nebo třetím místě, podle toho, z čeho zrovna daný žebříček vychází. K základním dovednostem kluků patří zvládnutí bruslení. Jelikož si kluci obvykle na ledě nezkouší krasobruslařské figury, záhy chytnou pro větší zábavu do ruky hokejku a puk. A jak to vypadá na českých rybnících? V klukovských a pánských bruslích se s hokejkami po ledě prohání i holky. Vždyť zabruslit si při hokeji je zábava pro každého.

Zimní brusle jako jeden z oblíbených dárků

Brusle jsou jedním z oblíbených dárků pro děti. Většinou nás o ně děti samy žádají, protože mají kamarády, kteří se již na bruslích prohánějí. Ti netrpělivější z nás rodičů pošilhávají po bruslích, jakmile se naše dítě naučí chodit. Pokud jde o malé hokejisty, asi vás překvapí, že pokud chcete dát svému dítěti náskok, lze jej skutečně na brusle postavit už mezi třetím a čtvrtým rokem.

Bez dobrých bruslí se pořádně bruslit nedá

Pediatři a podiatři nedoporučují „dědit“ mezi dětmi boty, natož brusle, kde je noha značně namáhaná a botě bychom měli dát šanci vytvarovat se podle nohy dítěte. Plakat nad tím, že dětská noha rychle roste, a proto jsou dítěti brusle dobré jen krátkou dobu, je zbytečné. To se spíše snažte dítěti dopřát dostatek možností, aby brusle, než z nich vyroste, skutečně dobře využilo. A pak mu pořídit nové.

Jak poznat dobré brusle?

Webový projekt Hokejman.cz přináší perfektně zpracovaný přehled, kde představuje zimní brusle – především hokejové, ale i ty pro malé krasobruslařky. Na stránkách najdete vše, co potřebujete vědět o bruslích. K dispozici je přehled sortimentu top výrobců bruslí, jako jsou Bauer, Reebok, CCM, Botas, Grad nebo Tempish. Určitě pro vás bude užitečný odkaz na levný nákup modelu, který si vyberete. Unikátní pak jsou uživatelské recenze. Díky zákaznickým referencím máte informace o těch kterých bruslích z první ruky. Takže vás nesplete marketingový text u popisu zboží, ale zjistíte reálné plusy a mínusy modelu.

Vše, co potřebujete vědět o hokejových bruslích

Web představuje především hokejové brusle. Podrobně se věnuje celé škále detailů, od materiálu přes celkovou konstrukci bruslí. Zaměřuje se na novinky, tradiční modely a poskytuje rady pro amatérské hráče, rodiče, ale rovněž profesionály.

Od správného výběru bruslí se mnohdy odvíjí, jestli se vaše dítě do bruslení, a tedy i hokeje skutečně zamiluje a setrvá u něj. Jenom díky kvalitním bruslím dokáže obstát v silné konkurenci kamarádů i spoluhráčů. Nechte si proto při výběru bruslí vždy poradit od odborníků na Hokejman.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here