DIY nápady a návody

Máte doma přebytek dřevěných přepravek a nevíte, co s nimi? Přepravky nemusí nutně sloužit pro uskladnění ovoce nebo zeleniny. Dají se velmi kreativně využít na zútulnění vašeho interiéru.

vegetables-1277196_960_720

Díky přepravkám tak můžete mít některé kousky vašeho nábytku v podstatě úplně zadarmo. Stačí trocha kreativity a volná chvilka. Nic už vám pak nebrání v tom, využít tyto nápady a předělat si váš byt během několika okamžiků v nádherné a útulné prostředí přesně podle vašich představ.

Decorating-with-wine-crates

Dřevěné přepravky, když se dobře naaranžují, vypadají velmi pěkně jako malá knihovnička. Ta velmi pěkně oživí každou předsíň nebo obývací pokoj. Nemusíte nic nikde vrtat ani přidělávat, přepravky na sobě drží velmi dobře, a když je zatížíte drobnými doplňky nespadnou jen tak.

DIY-desk-from-wine-crates

Potřebujete narychlo psací stůl? Vezměte pár přepravek, které od sebe dobře vzdálíte, ideální jsou dvě opravdu velké na sebe postavené. Na přepravky položíte pracovní desku. Ta může být z jakéhokoliv kusu dřeva, nebo třeba staré nevyužité dveře, přes které položíte kus skla, aby byl povrch rovný. Psací stůl za pár korun je na světě.

Garden-succulent-in-a-wine-crate

Přepravka se dá využít i jako velmi prostorný truhlík na květiny.

NYC-Fueled-Collective-Office-Wall-Decor-From-Wine-Crates

Knihovna, originální police. Je na vás jak tuhle inspiraci pojmete. Rozhodně je to velmi originální a umělecký kousek, který by rozhodně neměl chybět v žádném bytě umělce nebo kreativního člověka.

White-wine-crate-on-wheels

Potřebujete pojízdný stolek do obývacího pokoje? Na noviny, knihy nebo ovladače či něco na zub je tento stolek velmi praktický. Potřebujete jednu přepravku a čtyři kolečka, které k přepravce přimontujete. Jak jednoduché, že?

Wine-crate-cat-tree

Je libo domeček pro kočky?

Wine-crate-shoe-storage

Přepravka se dá využít i jako menší botník. Postup je stejný jako u pojízdného stolku.

Wine-crate-side-table

Kdo by nepotřeboval noční stolek na lampičku, knihu, mobil a mnoho dalšího. Proč si jej ale kupovat, když se dá vyrobit doma za pár korun ze staré a nevyužité přepravky? Tento nápad se velmi hodí do studentských pokojů nebo na kolej, kde nebudete dlouho a pořizovat nábytek je trochu finančně náročné.

Zajímají vás další DIY nápady a návody?
Další články naleznete pod štítkem DIY nápady.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here