Přemýšlíte nad tím, že byste svůj dům krapet pozměnili? Že byste mu vdechli druhý dech a něčím ho pozměnili? Můžete samozřejmě provést úpravy zevnějška a zvenčí, máte dnes tolik možností! Podívejte se však na trendy ve světě bydlení, než se do něčeho pustíte. Myslete na to, že ne všechno, co bylo in v minulosti, je stylové i nyní. Aktuálně jsou hitem například solární panely, respektive fotovoltaika jako taková, která snižuje spotřebu energií na minimum. Pomůže vám s tím třeba firma Solidsun, která vám panely i namontuje na střechu. Co se týče vnitřních trendů čili takzvaných interiérových trendů ve světě bydlení, vypíchnout musíme především černobílé kuchyně.

Exteriérové trendy ve světě bydlení

Ptáte se, jaké jsou aktuální exteriérové trendy ve světě bydlení? Je to jednoznačně solární osvětlení, které funguje na základě slunečního svitu, jenž světla nabíjí. Světla by měla lemovat především cestičky na zahradě, které vedou třeba do altánku nebo k houpací síti.

Obecně altány jsou to, co je in a trendy. Je to místo, kde člověk může relaxovat, odpočívat, kde může na chvilku zpomalit.

Zmínili jsme také fotovoltaické panely, které je třeba zmínit ještě jednou. Pokud se rozhodnete umístit fotovoltaiku na střechu rodinného domu, můžete získat dotaci, která sníží pořizovací cenu až o polovinu.

Interiérové trendy ve světě bydlení

Podívejme se nyní na interiérové trendy ve světě bydlení. Jak již bylo zmíněno, jistým trendem jsou černobílé kuchyně. Jejich kombinování se opravdu nemusíte bát, jedná se o stylový kontrast, který je snad zcela nestárnoucím.

Kromě černobílých kuchyní jsou hitem živé květiny, které patří do každého interiéru a takřka do jakéhokoli stylu bydlení. Nejvíce se však preferují klasické stálezelené rostliny, jelikož se hodí i do často se měnícího příbytku. Jsou specifické především pro skandinávský nebo minimalistický styl bydlení.

Obecně dřevěné materiály – to se teď také nosí ve světě bydlení. Dřevo má své místo jak v koupelně, tak v obývacím pokoji, tak také v kuchyni nebo v ložnici.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here