Uvažovali jste někdy o tom, že byste na sobě něco vylepšili? Směle do toho! Když opravujeme fasády svých domů, ploty zahrad a karoserie automobilů, proč bychom tu a tam nemohli opravit i sebe? 

Pohled do zrcadla mnohdy bývá nekompromisní. Povislé koutky, víčka, paže, hýždě i bříško, o ňadrech ani nemluvě. Naše sebevědomí samozřejmě skomírá i při pohledu na vrásky, jež brázdí náš obličej. Ve Photoshopu se jich zbavíte jedním tahem myší. V reálu to už tak snadné není. Ale není to ani nemožné. Jen se do této skutečné retuše místo nás bude muset pustit šikovný plastický chirurg. Možnosti, které v současné době totiž má, jsou jedním slovem nepřeberné.

Zázraky plastické chirurgie

Moderní plastická chirurgie dokáže hotové zázraky. Tento pojem přitom zdaleka není nadnesený. Současná plastika je na tak vysoké úrovni, že zkušený a zručný chirurg vás doslova vymodeluje od hlavy až k patě. Domluvte si proto nezávaznou konzultaci a trošku si zmapujte terén. Jedině odborník vás totiž dostane do obrazu, tedy nastíní, co je možné, ale také vás možná vrátí zpátky na zem a zbaví nadměrných očekávání.

Co vás skutečně trápí?

Buďte k sobě upřímná. Co vás skutečně trápí? Je to váš vzhled, nebo problémy budou někde jinde? Se vzhledem se totiž dá leccos dělat. Chtěla byste alespoň na chvilku zastavit čas? Vrátit svůj vzhled o pár let dozadu? Máte možnost. Ať již za pomocí liftingu obličeje, nebo jenom čela a obočí. Trápí vás příliš úzké rty? Nechte si je o něco zvětšit, ať již výplněmi, nebo vlastním tukem. Nedají vám spát pokleslá víčka? Řešením bude blefaroplastika. Odstávají vám uši? Pak vám odborník zřejmě doporučí otoplastiku.

Plastikou ke zdraví i většímu sebevědomí

Ke spoustě zákroků plastické chirurgie ovšem nevedou důvody ryze estetické, ale i zdravotní. Plastická operace nosu například mnohdy odstraní i potíže s dýcháním. Liposukce zase pacienty zbaví nezdravé nadváhy. Mammaplastika ženy dokáže zbavit nadměrně velkých ňader, která mnohdy bývají zátěží na páteř. Velmi vyhledávaná je však i labioplastika, tedy plastická operace stydkých pysků, jež zase dokáže vylepšit vzhled intimních partií a s ním spojený sexuální život.

Nelíbí se vám vaše povislá ňadra? Nechte si je zpevnit!

K jedněm z vůbec nejčastějších zákroků plastické chirurgie ale samozřejmě patří zvětšení prsou, ať již formou silikonových implantátů (augmentace), či vlastním tukem (lipotransfer). Zatímco první plastika prsou dokáže dokonale vyplnit objem, metoda druhá je spíše zpevní. Zato se s ní ale zbavíte tuku na jiných problematických partiích a v rámci jednoho zákroku tak vyřešíte dva různé problémy. Z kliniky tak odejdete s menším zadečkem a pevnějšími ňadry.
Mějte se, milé dámy, rády a investujte do sebe. Nebo si klidně o nějaký ten zákrok napište Ježíškovi. Třeba vám ho nadělí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here