Elegantní psaníčka na slavnostní příležitosti, praktické kabelky crossbody na každodenní nošení, větší tašky vhodné na nákupy a menší kabelky na schůzky, procházky a podobně. Dámské kabelky mají nekonečné množství podob a žádná žena jich nikdy nemá dost!

Nutno podotknout, že kabelka už dávno není pouze praktickým pomocníkem a v každém dámském šatníku zaujímá čím dál důležitější postavení. V rámci outfitu však může hrát nejrůznější role. Které to jsou?

Kabelka jako třešnička na dortu

Outfit promyšlený do posledního detailu se neobejde bez stylové kabelky. Je přece nesmysl nosit jednu elegantní kabelku k ležérněji pojatým outfitům a naopak. Nemusíte mít dvacet různých kabelek, ale rozhodně se vyplatí mít na každou příležitost jeden nenápadný model, který si bude rozumět s vaším šatníkem. V každém případě se vyplatí vsadit na kvalitu před kvantitou, neboť precizně ušitá kabelka z prvotřídního materiálu, navíc v nadčasovém provedení bez újmy přečká nejednu sezónu.

Kabelka jako šperk

Originální kabelka propracovaná do nejmenších detailů může navíc směle zastoupit i šperk. A nezáleží na tom, zda se bude jednat o elegantní kabelku v elegantním lesklém či metalickém provedení, nebo naopak prostornou crossbody kabelku, která se bude pyšnit zajímavými kovovými aplikacemi nebo netradiční barevnou kombinací. Taková kabelka snadno zastoupí kdejaký šperk nebo vytvoří zajímavý barevný akcent. Stačí se jen při kombinování a volbě jednotlivých kousků více zamyslet a nebát se experimentů!

Kabelka v hlavní roli

Jak však naložit s opravdu výraznou, extravagantní kabelkou? Takový model je sice poněkud zavazující, ale proč by se také čas od času nemohla do centra pozornosti dostat právě kabelka… Zejména v případě, že jste si oblíbila minimalistický styl oblékání sázející na spíše neutrální barvy a jednoduché střihy, může vám originální kabelka pomoci ozvláštnit jinak poněkud fádní model a ještě více tak vynikne sama o sobě. Je totiž škoda spoléhat se výhradně na příliš usedlé kabelky, které jsou sice praktické, ale příliš nezaujmou.

A jak nosíte kabelku vy? Vnímáte ji jako nepostradatelný doplněk, nebo jako originální součást každého outfitu?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here