Možná stále ještě vyvoláváte svoje fotky jednotlivě, kupujete si na ně fotoalba a pak je tam vkládáte. Zkusili jste někdy vytvořit z fotek fotoknihu? Nemáte dobré zkušenosti? Zkuste HappyFoto, to vyrábět fotoknihy umí. Koneckonců bylo první, které s fotoknihami na náš trh přišlo…

Ten, kdo ještě fotoknihu vytvořit nezkusil, možná bude výsledkem hodně překvapený. Fotokniha totiž vypadá jako knížka, kterou byste si koupili v knihkupectví. Jen v ní jsou vaše fotografie a vaše texty. Vaše osobní kniha potěší určitě nejen vás, ale i vaše blízké. Ničeho se nebojte a pojďte do toho!

Formáty a velikosti

Největším formátem fotoknihy je vskutku velkorysý rozměr A3, naopak opravdu titěrný rozměr má miniknížečka. Jde o  přívěsek na klíče a žádná jiná fotoslužba ho v České republice nenabízí.

Tištěnou, nebo vyvolanou tradiční chemickou cestou?

Rozmyslete si, jestli chcete mít fotoknihu tištěnou digitálním tiskem na kvalitní papír, nebo vyvolanou tradiční chemickou cestou. Při výrobě té druhé verze fotoknihy (tzv. deLUXE) používá HappyFoto značkový fotopapír. Na tom si fotografie zachovají kontrast a jas na každém záběru v kvalitě, na jakou jsme zvyklí z klasických fotografií. Další výhodou fotoknih deLUXE je celistvý pohled na fotku umístěnou přes dvě stránky. Po otevření je dvoustrana absolutně plochá, jako by to byla jedna stránka, a ani milimetr fotky se neschová ve hřbetu. Bojíte se, že si foknihu na fotopapíru brzy zničíte? Žádné strachy! Papír je opatřen ochrannou vrstvou, takže na něm neulpívají otisky prstů.

Jak na to?

Výroba fotoknihy je velmi jednoduchá. Lze ji vytvořit online na stránkách www.happyfoto.cz, prostřednictvím programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here