Která žena ji nezná? A která si někdy nepřipadala stejně zoufalá? Právě proto se filmy o milostných i pracovních lapáliích proslulé smolařky Bridget Jonesové těší takové oblibě, samozřejmě v drtivé většině ženské části publika. Není divu, který muž by chtěl být srovnáván s empatickým, citlivým, galantním Markem Darcym…projector-64149_1920

Skvělá zpráva pro fanynky

Premiéra dalšího filmu 6148748312_1b7da5479f_bje na spadnutí! A o čem bude? Dítě Bridget Jonesové, to je název třetího dílu o humorných příhodách při hledání toho pravého, který mluví za vše. Chronická smolařka se tentokrát bude snažit zjistit, kdo je otcem jejího neplánovaného dítěte. Zdá se vám to absurdní? V případě Bridget Jonesové je přece možné všechno! Nic dalšího vám však už o ději filmu neprozradíme.

Staré i nové tváře2781948936_47dcaa588e_b

Bridget Jonesová stále hledá svého vysněného muže. V jejím životě nesmí chybět dokonalý Mark Darcy v podání Colina Firtha, ale konkurovat mu tentokrát nebude Hugh Grant jako záletný Daniel Cleaver, ale Patrick Dempsey (známý sympaťák ze seriálu Chirurgové) v roli majitele internetové seznamky Jacka Quanta. Režie se opět ujal Sharon Maguire, který měl pod svou režisérkou taktovkou i první díl Deník Bridget Jonesové.

Má další díl šanci na úspěch?

Kdo by řekl, že je to už patnáct let od doby, kdy vznikl první, velmi úspěšný film o ztřeštěné Bridget Jonesové zoufale hledající tu pravou lásku a neodbytně přitahující jednu katastrofu za druhou. I druhý díl se setkal s příznivým ohlasem, ačkoli nejrůznější pokračování bývají často velmi nepovedená. Je otázka, nakolik se s úspěchem prvních dvou dílů vypořádá nový film. Je těžké přijít s něčím originálním, aby se nejednalo pouze o „vykrádání“ předchozích úspěšných dílů. Byla by však škoda soudit film předem a vynášet předčasné závěry… Počkejme si raději na 15. září, kdy tato romantické komedie vtrhne na plátna českých kin.

Proměny Bridget Jonesové

Nejen v sou313269108_ae74389eff_ovislosti s chystanou premiérou třetího pokračování o bláznivé Bridget se stránky bulvárních časopisů plnily fotografiemi porovnávající tehdejší a současnou podobu její představitelky. Nutno uznat, že na některých fotkách si Renée Zellweger není už příliš podobná a že plastický chirurg se na ní nejspíš opravdu vyřádil. A celý dojem ještě umocňuje její až přehnaně vyhublá postava, která má rovněž jen málo společného s tehdejší oplácanou Bridget. Je vám bližší stará známá Bridget, nebo vylepšená Renée Zellweger?

 

My v redakci Trendy ženy se na komedii o bláznivé Bridget Jonesové a jejích peripetiích na poli milostných vztahů a dětí rozhodně chystáme a doufáme, že nás mile překvapí. A budeme rády, když se s námi podělíte o své dojmy!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here