Zatímco u černé nebo bílé kabelky si s kombinacemi nemusíme lámat hlavu, jakmile dojde řeč na barevné modely, mnohdy se ve své představivosti ztrácíme. Právě nevědomost, jak tyto kousky vhodně kombinovat se svolenými outfity, nám kolikrát brání v pořízení nádherné kabelky v některém z barevných odstínů – ať už je to modrá, zelená, vínová nebo třeba žlutá. Není ale škoda sázet pořád jen na klasiku a vyhýbat se kabelkám, které jsou nádherné, byť barevně výraznější?

Hnědé kabelky

Máte doma hnědou kabelku a nevíte, k čemu si ji vzít? Co třeba zkusit klasické světlé džíny – nejlépe pouzdrové – a k nim si obléknout čisté bílé tričko. Přes to přehodit květovaný cardigan a na nohy obout hnědé kožené sandálky? Tento letní model vám zaručeně sekne!

Vínové kabelky

Vínové kabelky jsou elegantní a mezi ženami stále oblíbenější. Možná i vám doma leží jeden nevyužitý kousek a vám se ho zželelo. Co k němu na sebe? My radíme černé úzké džíny, bílé basic tričko na tělo a červenomodrou kostkovanou košili. Na nohy obujte vínové kotníčkové botky na klínku a kolem krku omotejte lehkou černou šálku. Budete vypadat šik!

Modré kabelky

Modrá je dobrá – říká se. Jestliže si chcete koupit modrou kabelku a řešíte, co k pak budete nosit, máme pro vás jeden tip. K modré kabelce se budou skvěle hodit modré zvonové džíny s šedým rolákem. Tento základní outfit doporučujeme dlouhý hnědý cardigan a na nohy klasické lodičky.

Červené kabelky

Unosit červenou kabelku není až taková věda, jak se vám možná zdá. Co tedy k ní? Co třeba zvolit hnědé pouzdrové kalhoty a k nim červený rolák bez rukávů. K tomuto outfitu doporučujeme obout červené lodičky na vysokém klínku a do ruky uchopit červenou kabelku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here