Oslavy posledního dne v roce jsou dávno za námi, konečně odezněly i poslední známky kocoviny a vy si začínáte uvědomovat, že jste sami před sebou – ale v tom horším případě i před zraky dalších lidí – po úderu půlnoci s přípitkem v ruce vyslovili určitá novoroční předsevzetí a že se teď od vás logicky očekává, že jim skutečně dostojíte. Děje se to každý rok, kdy si naslibujeme hory doly a často sami sobě přísaháme, že tentokrát už to vážně dáme. Jenže pak ouvej, novoroční předsevzetí postupem času vyprchají jako pára nad hrncem a zbudou po nich jen občasné výčitky svědomí.

Tak takhle teda ne!

Zkuste to ale letos jinak, zkuste se sami na sebe naštvat a konečně si upřímně slíbit, že tentokrát už to opravdu dáte a svá novoroční předsevzetí opravdu dodržíte. Nezáleží na tom, co jste si posilněni alkoholem za předsevzetí dali, jestli to bylo přestat kouřit, konečně zhubnout, nepřejídat se po sedmé hodině večer, začít cvičit nebo cokoli jiného, co na sebe ženy v rámci bujarých oslav silvestra dokážou vymyslet. Mám pro vás teď pár tipů, jak dodržet svá novoroční předsevzetí, abyste mohli být samy na sebe pyšné!

Tip první: nebuďte na to sami

Dali jste si za předsevzetí, že začnete chodit pravidelně cvičit? Nebo třeba běhat, plavat nebo cokoli jiného? Pak uděláte nejlépe, když na to nebudete sami a přizvete k sobě někoho dalšího. Ve dvou se to přece lépe táhne, tak na to pamatujte a najděte k sobě ideálního parťáka.

Tip druhý: buďte realistky

Možná jste si pár vteřin po půlnoci slíbily, že do dvou měsíců shodíte alespoň dvacet kilo a v tu chvíli se vám to zdálo jako skvělý nápad. Teď už ale víte, že je to nemožné, proto se snažte zůstat nohama pevně na zemi a zaměřte se na splnitelné cíle.

Tip třetí: odměny jsou na místě

Patříte k té spoustě lidí, která si řekla, že přestane kouřit? Tohle je totiž to nejčastější novoroční předsevzetí a zároveň jedno z nejhůře splnitelných. Pokud se do toho ale dáte, a já věřím, že ano, a vydržíte třeba 3 dny bez cigarety, odměňte se za to, protože si to zasloužíte. Odměňujte se třeba každý lichý nebo sudý den.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here