Oslavy posledního dne v roce se blíží kvapným krokem a vy možná už teď přemýšlíte, co si obléknete na silvestrovskou párty, kterou si hodláte pořádně užít. Je úplně jedno, jestli vyrážíte sama na vlastní triko, jestli se jdete pobavit s nejlepší kamarádkou nebo jestli na bujarou párty plnou alkoholu a dobré nálady vyrážíte obklopeni celou partičkou přátel. Nejdůležitější ze všeho je, co si na tuhle silvestrovskou párty oblečete a v čem se před ostatními blýsknete!

Móda na silvestrovskou párty: co na sebe?!

Co si mám vzít na sebe?! To je typické ženské dilema, kterému propadáme kdykoli během roku, nikoli tedy pouze na silvestra. Jestliže se jdete bavit někam ven, nebo třeba pořádáte oslavu nového roku u vás doma, určitě si na sebe chcete obléknout něco, v čem uděláte dojem, v čem se budete cítit dobře, co vám bude pohodlné a v čem budete klidně i sexy. A víte co? Já pro vás mám několik tipů, co si obléknout na silvestrovskou párty, ať už se koná někde v baru, klubu, u vás doma nebo doma u některého z vašich kamarádů. Tak jdeme na to!

  1. Šaty s flitry jsou jistota

    Kdy jindy budete mít příležitost obléknout si na sebe koktejlové šaty poseté barevnými flitry, které při každém pohlazení světlem budou nádherně zářit? No samozřejmě, že právě teď je k tomu ta ideální doba! Koktejlky nad kolena, s ramínky nebo bez – osobně doporučuji s ramínky, ať se celý večer nemusíte hlídat, jestli vám tady nebo tuhle něco nekouká – s flitry na některé části nebo klidně jimi celé poseté jsou na silvestrovskou oslavu zkrátka jako dělané.

  2. Lesklé legíny a hravý top

    Další zajímavý outfit na oslavu posledního dne v roce je složený z lesklých legín, ať už budou černé, stříbrné nebo třeba modré a nějakého zajímavého topu. Přikláním se k topům s třásněmi, které se budou při každém vašem pohybu krásně pohupovat a opticky se roztančí. Kombinace barev záleží na vás, nezapomeňte na botky na podpatku, které vám pozvednou zadeček, což bude v legínách vypadat fakt božsky!

  3. Silonky a tunika

    Do třetice všeho dobrého tu mám další lákavý tip na oblečení, ve kterém můžete hrdě vyrazit na jakýkoli silvestrovský večírek. Kombinace silonek a delší tuniky, která vám s přehledem zakryje zadeček – abyste nepůsobili lacině – a k tomu opět botky na podpatku, v tomto případě to mohou být i kozačky nad kolena, určitě bude vypadat nádherně. Je na vás, jestli vsadíte na černé silonky nebo na hnědou klasiku, zkrátka jděte v tom, v čem se budete cítit dobře.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here