Skvělá. Nezapomenutelná. Přátelská. Poučná. To všechno se dá očekávat, protože takové byly všechny předchozí. Půjde už o 12. ročník velkolepé HR konference, není tedy divu, že MotivP po těch letech velmi dobře ví, co si pro návštěvníky přichystat, aby odcházeli spokojení.

MotivP pořádá během roku více akcí pro HR manažery a lidi zajímající se o tuto tematiku. HR konference je však bezpochyby největší z nich. Má dlouholetou tradici a často se na ní objevují stále ti stejní návštěvníci, což je nejlepší důkaz toho, že se jim program líbí. Nevydáte se mezi ně letos i vy?

Tématem je Osobní mistrovství

Každoročně se vybere nějaké zajímavé a aktuální téma. HR konference 2018 nese podtitul Osobní mistrovství. Bude se mluvit o mistrech svého oboru, o tom, jak se stát mistrem v tom, co děláte. Jak to souvisí s HR? Organizace je přece tak dobrá, jak schopní jsou její členové. Dobré týmy mají kvalifikované příslušníky, mistry ve svém oboru!

S mistry svého oboru se na konferenci samozřejmě i potkáte – inspirují vás a předají vám své zkušenosti. Seznam řečníků pro letošní HR konferenci ještě není známý, nicméně to účastníkům nebrání, aby se již přihlašovali. O kvalitu přednášejících nemusíte mít vůbec strach.

Vše bude pohodové jako vždycky

Na konferencích MotivP panuje přátelská atmosféra. Není zde žádný pevný dress code, každý má přijít v tom, co je mu pohodlné. Místo jmenovek, které zbytečně propichují oblečení, se nosí klíčenky. Neexistuje tu žádný zasedací pořádek ani VIP místa, každý si sedne, jak chce. Hosté se často stávají diskutujícími a řečníci zase hosty. Na komunikaci s ostatními návštěvníky je kladen velký důraz, stihnete to třeba během pauz na občerstvení.

Vstupenky na HR konferenci 2018 s názvem Osobní mistrovství jsou už v prodeji. Do konce srpna je lze sehnat v akci 1+1 zdarma, takže na nic nečekejte. Bližší informace budou postupně zveřejňovány, nemějte ale strach. I letošní konference bude nezapomenutelná, určitě vás zde čeká nejedno překvapení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here