Jak je na tom váš sexuální život? Ještě než se začnete pohoršovat nad mou zvídavou otázkou, nechte si vysvětlit, proč se na tak intimní dotaz vlastně ptám. Ženy mnohdy ani těm nejlepším kamarádkám nesvěří, že jim to v ložnici zrovna dvakrát neklape. Možná si milování s partnerem neužíváte, i když v hloubi duše víte, že byste měli. Jenže vám to nejde, třeba se i při sexu přetvařujete a tiše doufáte, že si toho vaše drahá polovička nevšimne. Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, kvůli čemu váš sexuální život nestojí za nic?

Překážky, kvůli kterým váš sexuální život skomírá

I když byste si milování rády užívaly na maximum, zkrátka se nedokážete uvolnit. Samy sobě totiž do cesty kladete překážky, kvůli kterým se držíte zpátky a samy sobě neumožňujete se tomu naplno oddat. A o jak překážky jde?

  1. Mám ošklivé tělo!

    To je věta, kterou jsme si řekly snad všechny. I kdyby jen jednou, zkrátka jsme to vypustili z úst. Většina žen není spokojených se svou postavou. Každá z nás by na sobě našla minimálně jeden nedostatek, některé klidě několik. Zatímco my se užíráme nedostatky našeho těla, muži tyhle věci naopak vůbec nevnímají. Prostě je jim to jedno, jestli máte na bříšku strie nebo na stehnech celulitidu. Neřeší to a my bychom taky neměli.

  2. Hlavně rychle!

    Spousta práce, spousta starostí, spousta povinností – to všechno máme zakódované v hlavě a nedokážeme se toho zbavit ani tehdy, kdy přijde čas na intimní radovánky. Nemůžete se divit, že váš sexuální život stojí za starou bačkoru, když se místo na rozkoš a vzrušení soustředíte na to, co všechno musíte udělat a naléháte tak na partnera, aby to dokončil co nejrychleji. A to je chyba. Díky tomu se nenaladíte na správnou vlnu a milování si logicky neužijete.

  3. Snažíte se dosáhnout vrcholu!

    Na tom by nebylo nic až tak špatného. Při sexu je orgasmus příjemným vyvrcholením a byli bychom hloupé, pokud bychom jej nechtěli dosáhnout. Jenže když se vyvrcholení snažíte dosáhnout za každou cenu a příliš se na to soustředíte, opět se dostáváme k tomu, že si sex neužíváte. Daleko lepší je nechat věcem volný průběh, užívat si každý dotek, každý polibek a on ten orgasmus přijde sám, uvidíte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here