Je mnoho značek, které dokazují, že i při sportu můžete vypadat elegantně a žensky. Jednou z nich je francouzská Café du Cycliste, která se vyznačuje nenapodobitelným šarmem i praktičností. Prodává ji i jeden český cyklokrámek, takže jestli chcete vidět, jak vypadá skutečně famózní cyklodres, je nejvyšší čas vydat se do Prahy.

Nedaleko modřanské cyklostezky v Praze se nachází malý cyklo krámek Veloklasik, který nabízí mnohem více než jen cyklo oblečení. Do Česka přináší také francouzské principy cyklistiky, příjemnou atmosféru a komunitu nadšených cyklistů.

Přijďte si vybrat cyklodres

Obchod si založili kamarádi, nadšenci do cyklistiky, které očarovala právě krása francouzského venkova, který se dá projíždět na kolech. Jelikož se jeden ze zakladatelů kamarádí s majitelem značky Café du Cycliste, začali v Čechách nabízet jejich cyklo dresy. A s velkým úspěchem.

Každý dámský cyklistický dres na kolo je unikátní. Přiléhá těsně na tělo, zdůrazňuje vaše křivky, a přitom vás udržuje v teple a rychle saje pot. Některé dresy jsou vhodnější spíš na rekreační cyklistiku, další na backpacking. Ty zpravidla obsahují merino vlnu, která je výbornou volbou proti zápachu. Zajděte to prozkoumat na vlastní oči.

Veloklasik není jenom obchod

V krámku Veloklasik vás nikdo nebude nutit si hned koupit dres. Lidé sem chodí i jen tak posedět a nasát příjemnou atmosféru. Uvítá vás tady nadšený cyklista Patrik, společně poklábosíte, dáte si kávu a podíváte se na cyklistické programy běžící v televizi. Třeba vás svým nadšením do cyklistiky tolik nadchne, že se s ním vydáte na další projížďku. Každý čtvrtek v podvečer totiž od krámku Veloklasik vyráží parta cyklistů na příjemnou podvečerní jízdu. Čas od času se pod záštitou Veloklasik konají i cyklistické dovolené ve Francii. Nemáte i vy chuť prozkoumat úžasné krásy země galského kohouta na kole? Nebo si aspoň vykouzlit francouzskou eleganci dresem Café du Cycliste?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here