Na počátku vztahu, tedy pokud si padneme do oka (nebo rovnou do postele), jde obvykle vše jak po másle. Touha po něčem novém nás žene vpřed. Mnohdy máme pocit, že konečně jsme „spadli“ do toho naprosto ideálního vztahu, a že to tak vydrží navěky. Nevydrží! Sexuální energie se vytratí, kouzlo nového zevšední, a vy máte pocit, že je to další z těch nevydařených sexuálních vztahů. Jenomže nejsme jen líné pro jeho zlepšení něco udělat?

Sex není pro líné

Dobrý sexuální vztah se s leností nekamarádí. Vášeň třeba po čase pravidelně rozdmýchávat. Nemá se váš partner k činu? Převezměte iniciativu a přiveďte domů pár pomocníků, díky kterým zpestříte milostní vztah. Nebojte se, neradím „do trojky“ přizvat kolegu, ani souseda. Prostě si jen v sexhopu objednejte pár pomůcek, které dodají vašemu vztahu šťávu.

Hlavně aby to ve vztahu nedrhlo

Než se vrhnete na různé sexuální pomůcky, u kterých mnohdy ani pořádně netušíte, k čemu jsou, vyberte si pomocníka nejdůležitějšího: lubrikační gel. Bez něj to většinou drhne nejen ve vztahu, ale i v sexu. Lubrikační gel není jen pomůckou ve chvíli, kdy máme problém se zvlhčením. Je ideální pro sex ve vaně, ve chvíli, když už se nám ta erotická chvilka poněkud táhne a nás to už začíná trochu dřít, ale je to i důležitý doplněk celé řady erotických hraček. Ty na vodní bázi skvěle poslouží například v posteli. Snadno se umývají i vyperou. Pokud si rádi spolu užíváte třeba ve vaně, rozhodně si pořiďte i silikonový lubrikační gel. Ten ustojí i obojživelné podmínky.

Jaká je základní erotická pomůcka pro zpestření vztahu? Budete překvapeny, nemusí to být vibrátor

Když se někoho zeptáte, co je podle něj základní erotickou pomůckou, dozvíte se, že za ni pokládá vibrátor. Ten určitě patří do každé dámské ložnice i do každého partnerského vztahu. Ale zkusily jste to někdy bez vibrací? Věřte, že nebudete ošizeny. Nevibrační penis, dildo, obstojí i vedle nejmodernějších vibrátorů. Dá se upevnit na vanu nebo jinou podložku. Lze jej uchytit do speciálního pásu a s partnerem si můžete snadno vyměnit role. Poslouží i jako větší anální kolík. A věřte, že někdy je to bez hlučných vibrací robertků mnohem příjemnější.

Ozvláštněte si vztah i lehkým BDSM

Líbí se vám představa, že převezmete kontrolu nad partnerem? Pořiďte si pouta na ruce a trochu se zahrajte. Zkusit lze i další BDSM pomůcky. Šimrátka, masky na oči, bičíky, kožená vodítka, ale i svorky na bradavka a jiné propriety.

Vsaďte na anální sex

Pořád jste mu nepřišly na chuť? Jděte na to s erotickými pomůckami. A možností je nepřeberně. Budete překvapeni, kolik pomůcek pro anální sexuální zážitky najdete. Užívat si je navíc můžete s partnerem společně. Zkuste anální korále, nebo roztomilý anální kolíček se zaječím ocáskem.

Inspiraci sledujte u těch, kteří erotickým pomůckami rozumí – třeba v e-shopu Růžový slon a na jeho sociálních sítích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here